"Kraina lodu II": nowe plakaty i spot telewizyjny zapowiadają kontynuację hitu Disneya

22.10.2019 12:58
"Kraina lodu II": nowe plakaty i spot telewizyjny zapowiadają kontynuację hitu Disneya Fot. kadr z filmu Kraina lodu II

Disney zaprezentował nowy spot telewizyjny i plakaty przedstawiające głównych bohaterów nadchodzącej animacji "Kraina lodu II".

Film "Kraina Lodu" to chyba fenomen na skalę "Króla Lwa". Aż dziw bierze, że na kontynuację przygód Elsy i Anny musieliśmy czekać prawie siedem lat. Na szczęście niebawem do kin trafi kontynuacja animacji Disneya. Z tego powodu twórcy przygotowali zupełnie nowy spot telewizyjny oraz serię plakatów poświęconych bohaterom ukochanym przez widzów na całym świecie.

"Kraina lodu II" - nowy spot telewizyjny animacji Disneya

Długie oczekiwanie na film zapewne się opłaci. Świadczą o tym zwiastuny "Krainy Lodu II", które zaprezentowano do tej pory. Nowe plakaty i spot telewizyjny nie ustępują poprzednim zapowiedziom. Co nowego zawarto w 30-sekudowym teaserze filmu?

Jak widać, na widzów "Krainy Lodu II" czeka nie tylko humor i piękne animacje, ale również niesamowita przygoda poza królestwem, w której mieszkają główni bohaterowie. Fani ponownie spotkają się z dobrze znanymi postaciami oraz poznają zupełnie nowe stworzenia, zamieszkujące niezwykły świat Elsy i Anny. 

Przeczytaj także

Dla tych, którzy nie widzieli pierwszej części "Krainy Lodu", albo przez ostatnie sześć lat zapomnieli, kto jest kim, Disney przygotował specjalny zestaw plakatów, na których zaprezentowano protagonistów animacji.

Swoje grafiki dostała zarówno królowa Elsa (Idina Menzel), jak i jej siostra Anna (Kristen Bell). Nie zabrakło też ukochanego rudowłosej księżniczki - Kristoffa (Jonathan Groff) oraz jego wiernego rogatego przyjaciela renifera Svena. Pojawia się też gwiazda "Krainy Lodu" (i to dwukrotnie) - śmieszny bałwanek imieniem Olaf (Josh Gad).

Przeczytaj także

"Kraina lodu II" - kiedy premiera?

Sequel hitu Disneya trafi do polskich kin już niebawem. Premiera "Krainy Lodu II" odbędzie się 22 listopada 2019 roku. Reżyserami filmu są Jennifer Lee i Chris Buck. Za scenariusz odpowiada Allison Schroeder. W polskiej wersji językowej usłyszymy zapewne ponownie gwiazdy znane z części pierwszej - Annę Cieślak, Lidię Sadową, Pawła Ciołkosza oraz Czesława Mozila.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Kraina Lodu 2": Znamy szczegóły fabuły sequela "Krainy Lodu"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.