16.03.2018 17:42

Mężczyzna w stroju Elsy z „Krainy lodu” udowodnił, że ma tę moc i wyciągnął ze śniegu policyjny samochód

Okazuje się, że Elsa z „Krainy lodu” potrafi nie tylko śpiewać i zamrażać wszystko, co wpadnie jej w ręce, ale też ratować z opresji policyjne wozy. Szczególnie, kiedy wciela się w nią... rosły mężczyzna.

Elsa z "Krainy lodu"
foto: kadr z filmu "Kraina lodu"; pixabay.com

Zima może zaskoczyć wielu kierowców. Nawet policjantów z Bostonu. Ale na pewno nie jest w stanie zaskoczyć Elsy z „Krainy Lodu”, której – jak wiadomo – nie straszny śnieg i mróz. Ponadto, wszystko wskazuje na to, że kostium tej księżniczki Disneya wyposaża w podobne moce także zwykłych śmiertelników. A przynajmniej tego dowodzi filmik zamieszczony niedawno na Facebooku.

Elsa z „Krainy lodu” uratowała policjantów

Użytkownik Facebooka, Christopher B. Haynes, na swoim profilu zamieścił bardzo zaskakujące wideo, które ukazuje rosłego mężczyznę w przebraniu królowej Elsy wypychającego z zaspy śnieżnej policyjny samochód. Trudno ocenić, czy był to zaplanowany żart, czy bohater sytuacji akurat miał na sobie strój postaci z Disneya, kiedy zobaczył, że potrzebna jest interwencja, czy po prostu jest jednym z superbohaterów, którzy przywdziewają swój roboczy kostium, gdy ludzie wołają o pomoc. Kontekst nie jest jednak najważniejszym aspektem tej scenki, która rozegrała się w Bostonie. Ważne jest to, że Elsa znów zaprezentowała swoją moc. Choć w tym przypadku chodziło przede wszystkim o siłę mięśni.  Zresztą zobaczcie sami:

Filmik nie ukazuje niestety, co wydarzyło się po tym, jak udawana Elsa dygnęła z gracją do kamery. Czy po zakończeniu akcji ratowniczej rozpuściła cały śnieg i wokół zapanowała wiosna? To wiedzą już tylko uczestnicy całego zajścia. 

My wiemy natomiast, że Elsę już niebawem będzie można spotkać nie tylko w Bostonie, ale także na ekranach kin. Premiera „Krainy lodu 2” została zapowiedziana na 27 listopada 2019. 

Natalia Hluzow
Tagi: Kraina lodu