Mężczyzna w stroju Elsy z „Krainy lodu” udowodnił, że ma tę moc i wyciągnął ze śniegu policyjny samochód

Natalia Hluzow
16.03.2018 17:42
Mężczyzna w stroju Elsy z „Krainy lodu” udowodnił, że ma tę moc i wyciągnął ze śniegu policyjny samochód Fot. kadr z filmu "Kraina lodu"; pixabay.com

Okazuje się, że Elsa z „Krainy lodu” potrafi nie tylko śpiewać i zamrażać wszystko, co wpadnie jej w ręce, ale też ratować z opresji policyjne wozy. Szczególnie, kiedy wciela się w nią... rosły mężczyzna.

Zima może zaskoczyć wielu kierowców. Nawet policjantów z Bostonu. Ale na pewno nie jest w stanie zaskoczyć Elsy z „Krainy Lodu”, której – jak wiadomo – nie straszny śnieg i mróz. Ponadto, wszystko wskazuje na to, że kostium tej księżniczki Disneya wyposaża w podobne moce także zwykłych śmiertelników. A przynajmniej tego dowodzi filmik zamieszczony niedawno na Facebooku.

Elsa z „Krainy lodu” uratowała policjantów

Użytkownik Facebooka, Christopher B. Haynes, na swoim profilu zamieścił bardzo zaskakujące wideo, które ukazuje rosłego mężczyznę w przebraniu królowej Elsy wypychającego z zaspy śnieżnej policyjny samochód. Trudno ocenić, czy był to zaplanowany żart, czy bohater sytuacji akurat miał na sobie strój postaci z Disneya, kiedy zobaczył, że potrzebna jest interwencja, czy po prostu jest jednym z superbohaterów, którzy przywdziewają swój roboczy kostium, gdy ludzie wołają o pomoc. Kontekst nie jest jednak najważniejszym aspektem tej scenki, która rozegrała się w Bostonie. Ważne jest to, że Elsa znów zaprezentowała swoją moc. Choć w tym przypadku chodziło przede wszystkim o siłę mięśni.  Zresztą zobaczcie sami:

Filmik nie ukazuje niestety, co wydarzyło się po tym, jak udawana Elsa dygnęła z gracją do kamery. Czy po zakończeniu akcji ratowniczej rozpuściła cały śnieg i wokół zapanowała wiosna? To wiedzą już tylko uczestnicy całego zajścia. 

My wiemy natomiast, że Elsę już niebawem będzie można spotkać nie tylko w Bostonie, ale także na ekranach kin. Premiera „Krainy lodu 2” została zapowiedziana na 27 listopada 2019. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.