Krew miesięczna, eksperymenty na dzieciach i sekrety nazistów, czyli nowy film Konrada Niewolskiego

Natalia Hluzow
18.10.2017 13:30
Krew miesięczna, eksperymenty na dzieciach i sekrety nazistów, czyli nowy film Konrada Niewolskiego Fot. kadr z wideo

Znany z „Symetrii” reżyser powraca z nowym filmem o enigmatycznym tytule „Labirynt świadomości” i równie tajemniczej fabule. 

W styczniu 2017 roku informowaliśmy, że Konrad Niewolski ma powrócić z kontynuacją swojego głośnego filmu „Symetria”. Od tamtego czasu o „Asymetrii” nie pojawiły się żadne nowe informacje, jednak sam Niewolski faktycznie powrócił z nowym, mrocznym filmem pod tajemniczym tytułem „Labirynt świadomości”.

labirynt świadomości 3 Fot. foto: kadr z wideo

Mówi się, że w czasie, kiedy reżyser zniknął z branży filmowej, nastąpiła w nim przemiana duchowa – zainteresował się kabałą, zaczął czytać pisma hebrajskie i aramejskie. Efektem zgłębiania tych tematów ma być właśnie jego nowy film.

Jak czytamy w opisie:

Młoda dziennikarka Helena (Oriana Soika) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw. W trakcie niego wpada na trop firmy, która skupuje krew miesięczną. Ślady prowadzą do Victora, potomka nazistowskiego oficera, członka ugrupowania Vril, które prowadziło badania medyczne w obozach koncentracyjnych. Młody kabalista Jakub pomaga Helenie w jej śledztwie i przybliża jej temat Kabały i żydowskiego mistycyzmu. Helena podejrzewa, że Victor nielegalnie kontynuuje badania swojego dziadka...

Pierwszy zwiastun „Labiryntu świadomości” możecie już zobaczyć tutaj. Pojawiają się w nim badania na autystycznych dzieciach, które karmione są krwią, mutacje genetyczne oraz dziennikarka, która usiłuje odkryć sekrety nazistów.

labirynt świadomości 1 Fot. foto: kadr z wideo

Czyżbyśmy mieli do czynienia z połączeniem filmów „Dziewczyna z tatuażem”, „Uczeń szatana” i „The New Mutants” w jednej polskiej produkcji? Przekonamy się już niebawem.

labirynt świadomości 4 Fot. foto: kadr z wideo

Premiera „Labiryntu świadomości” zapowiedziana jest na 24 listopada 2017. W filmie zobaczymy m.in. znanego z „Symetrii” Mariusza Jakusa, Ireneusza Czopa i debiutującą na dużym ekranie Orianę Soikę w roli głównej. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.