18.10.2017 13:30

Krew miesięczna, eksperymenty na dzieciach i sekrety nazistów, czyli nowy film Konrada Niewolskiego

Znany z „Symetrii” reżyser powraca z nowym filmem o enigmatycznym tytule „Labirynt świadomości” i równie tajemniczej fabule. 

Krew miesięczna, eksperymenty na dzieciach i sekrety nazistów, czyli nowy film Konrada Niewolskiego
foto: kadr z wideo

W styczniu 2017 roku informowaliśmy, że Konrad Niewolski ma powrócić z kontynuacją swojego głośnego filmu „Symetria”. Od tamtego czasu o „Asymetrii” nie pojawiły się żadne nowe informacje, jednak sam Niewolski faktycznie powrócił z nowym, mrocznym filmem pod tajemniczym tytułem „Labirynt świadomości”.

labirynt świadomości 3

Mówi się, że w czasie, kiedy reżyser zniknął z branży filmowej, nastąpiła w nim przemiana duchowa – zainteresował się kabałą, zaczął czytać pisma hebrajskie i aramejskie. Efektem zgłębiania tych tematów ma być właśnie jego nowy film.

Jak czytamy w opisie:

"

Młoda dziennikarka Helena (Oriana Soika) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw. W trakcie niego wpada na trop firmy, która skupuje krew miesięczną. Ślady prowadzą do Victora, potomka nazistowskiego oficera, członka ugrupowania Vril, które prowadziło badania medyczne w obozach koncentracyjnych. Młody kabalista Jakub pomaga Helenie w jej śledztwie i przybliża jej temat Kabały i żydowskiego mistycyzmu. Helena podejrzewa, że Victor nielegalnie kontynuuje badania swojego dziadka... "

Pierwszy zwiastun „Labiryntu świadomości” możecie już zobaczyć tutaj. Pojawiają się w nim badania na autystycznych dzieciach, które karmione są krwią, mutacje genetyczne oraz dziennikarka, która usiłuje odkryć sekrety nazistów.

labirynt świadomości 1

Czyżbyśmy mieli do czynienia z połączeniem filmów „Dziewczyna z tatuażem”, „Uczeń szatana” i „The New Mutants” w jednej polskiej produkcji? Przekonamy się już niebawem.

labirynt świadomości 4

Premiera „Labiryntu świadomości” zapowiedziana jest na 24 listopada 2017. W filmie zobaczymy m.in. znanego z „Symetrii” Mariusza Jakusa, Ireneusza Czopa i debiutującą na dużym ekranie Orianę Soikę w roli głównej. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Zwiastuny