Kristen Stewart zbyt wyzwolona seksualnie do roli w filmach Marvela?

04.09.2019 15:15
Kristen Stewart zbyt wyzwolona seksualnie do roli w filmach Marvela? Fot. Invision/Invision/East News

Gwiazda "Zmierzchu" i nadchodzących "Aniołków Charliego" podzieliła się ciekawą historią dotyczącą jej przygód z Marvelem. Podobno aktorka musiałaby zmienić wizerunek, aby otrzymać rolę w filmach z MCU.

Podczas wywiadu z brytyjskim wydaniem magazynu "Harper's Bazzar", Kristen Stewart podzieliła się bardzo ciekawymi informacjami dotyczącymi jej kariery i ról, które jej oferowano. Jak zdradziła sama gwiazda, wiele osób doradzało jej, by przestała obnosić się ze swoją seksualnością, po to, by "pomóc swojej karierze". Aktorka oczywiście, nie chciała słuchać owych "rad".

Kristen Stewart o problemach z jej seksualnością

29-letnia gwiazda filmów z sagi "Zmierzch" i nadchodzących "Aniołków Charliego" przyznała, że powiedziano jej wprost, iż publiczne trzymanie się za ręce ze swoją dziewczyną jest "niewskazane dla jej kariery". Podobno gdyby przestała to robić, to miałaby szansę otrzymać główną rolę w filmie Marvela.

Przeczytaj także

Oczywiście aktorka nie chciała sprecyzować, czy te słowa nadeszły ze strony kogoś reprezentującego Marvela. Stewart nie zdradziła też, czy chodziło o jakąś konkretną rolę. Gwiazda oczywiście postawiła swoje życie uczuciowe ponad karierą i przyznała, że nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia:

Przedstawiono mi bardzo old-schoolową mentalność, która brzmi: "Jeśli chcesz mieć karierę i sukces, to musisz się określić". Są na tym świecie ludzie, którzy cię nie lubią i nie lubią tego, że umawiasz się z dziewczynami. Nie lubią też, że nie identyfikujesz się jako "lesbijka" i wręcz nienawidzą, że nie identyfikujesz się też jako "heteroseksualna". A ludzie lubią wiedzieć wszystko, więc kim ty ku*wa jesteś?

Jeśli chodzi o jej szanse na występ w filmie o superbohaterach, to niedawne plotki twierdzą, iż Stewart jest brana pod uwagę w nadchodzącym "The Batman" Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Najbliższą produkcją z Kristen Stewart w roli głównej jest reboot "Aniołków Charliego", w którym wystąpi u boku Naomi Scott i Elizabeth Banks. Premiera filmu jest planowana na 29 października 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.