Kristen Wiig wcieli się w Cheetah w „Wonder Woman 2”

Kamil Kacperski
12.03.2018 16:52
Kristen Wiig wcieli się w Cheetah w „Wonder Woman 2” Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/link

Po tygodniach plotek i spekulacji, Patty Jenkins potwierdziła na swoim Twitterze, że to właśnie aktorka znana z „Ghostbusters. Pogromczyń duchów” wcieli się w nemezis Diany Prince.

Po ogromnym sukcesie komercyjnym oraz bardzo dobrych ocenach od krytyków, potwierdzenie tego, że powstanie druga część przygód „Wonder Woman” było tylko kwestią czasu. Teraz, na dwa miesiące przez początkiem zdjęć do sequela, reżyserka filmu Patty Jenkins podzieliła się na swoim Twitterze informacją, że w „Wonder Woman 2” wystąpi Kristen Wiig, która wcieli się w złoczyńcę o pseudonimie Cheetah. 

Reżyserka napisała, że jest bardzo podekscytowana możliwością pracy z aktorką, która znana jest raczej z ról komediowych. Być może właśnie dlatego Jenkins zatrudniła Wiig do pracy, chcąc wykorzystać jej talent do rozśmieszania ludzi?

Tak bardzo cieszę się, że mogę się podzielić tą wiadomością. Tak! To prawda! Mam tak ogromne szczęście, że mogę powitać utalentowaną Kristen Wiig w naszej rodzinie Wonder Woman! Nie moge się doczekać, żeby w końcu popracować z jedną z moich ulubionych osób. I tak bardzo nie mogę się doczekać, tego, by zrealizować nasze plany.

Czy Kristen Wiig sprawdzi się jako Cheetah?

Produkcja ma ruszyć już w maju 2018 roku. Kirsten Wiig wygrała rywalizację o rolę z m.in. Emmą Stone, która podobno odmówiła udziału w „Wonder Woman 2”. Patty Jenkins zajmie się reżyserią, a także napisze scenariusz. Do tytułowej roli powróci zaś Gal Gadot. Pozostaje pytanie, czy Wiig sprawdzi się w roli komiksowego czarnego charakteru, biorąc pod uwagę jej komediowe korzenie. Chociaż z drugiej strony, bądźmy szczerzy - Cheetah nie jest najbardziej wymagającą rolą pod słońcem. 

„Wonder Woman 2” ukaże się w kinach dopiero 1 listopada 2019 roku. Wcześniej fani DC będą mieli okazje zapoznać się z „Aquamanem”, który pojawi się w grudniu 2018 roku oraz „Shazamem!”. Jego premiera odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.