10.07.2019 13:31

"Król Lew": pojawiły się pierwsze reakcje na aktorską wersję bajki Disneya

Aktorska wersja "Króla Lwa" wejdzie do kin 19 lipca 2019 roku, jednak w sieci można już znaleść pierwsze reakcje. Czy są przychylne?

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne

"Król Lew" to jedna z najpopularniejszych bajek wytwórni Disneya, która dla wielu jest istną świętością. Czy twórcom aktorskiej wersji udało się uchwycić ducha oryginału i zadowolić widzów? Wygląda na to, że tak. Pierwsze reakcje na widowisko, które znalazły się w sieci, są jak najbardziej pozytywne.

"Król Lew" - pierwsze reakcje na aktorską wersję bajki Disneya

Aktorski remake "Króla Lwa" to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata. Miliony fanów na całym świecie czekają, by znów spotkać Simbę, Nalę i resztę uroczej paczki. Jednak ekscytacji towarzyszy strach, czy aktorska wersja dorówna oryginałowi, czy też okaże się kompletną klapą? Cóż, okazuje się, że ani jedno ani drugie. Z pierwszych reakcji zamieszonych w sieci wynika bowiem, że choć oryginał wciąż pozostaje niedoścignioną świętością, remake to kawał świetnej rozrywki.

Oto kilka przykładowych reakcji:

"

"Król Lew" jest zdumiewający zarówno pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym. Nigdy nie widziałem czegoś takiego na poziomie animacji. Jest po prostu piękny.

Seth Rogen i Billy Eichner naprawdę kradną show. Chiwetel Ejiofor jest genialny jako Skaza. To naprawdę świetna rozrywka i wspaniały film. "

"

"Król Lew" odwala kawał świetnej roboty oddając hołd oryginalnej produkcji, dodając przy tym akcenty bardziej nowoczesnej wersji. Są to akcenty zabawne i jak najbardziej mile widziane. "

"

Miałem przyjemność uczestniczyć w wielu światowych premierach, ale nie wiem, czy kiedykolwiek słyszałem tyle oklasków, jak podczas dzisiejszej premiery "Króla Lwa". Jakbym był na koncercie rockowym. Film zarobi mnóstwo pieniędzy. "

"

"Król Lew" to wspaniała adaptacja kultowego klasyka. Wprowadza kilka drobnych zmian, które tylko wzmacniają to, co było już świetne. Wszystko jest na miejscu. CG może czasem rozpraszać, ale rekompensuje to warstwa emocjonalna. Podobało mi się. "

"

"Król Lew" jest zapierającym dech w piersiach osiągnięciem filmowym. Nie mogę uwierzyć, że to animowana produkcja. Timon i Pumba skradli całe show. To naprawdę dobry remake Disneya, ale czy potrzebny? Raczej nie. Ale stanowi świetną rozrywkę, a rodzinki go pokochają. "

Król Lew
Król Lew
Przeczytaj także "Król Lew" - zobaczcie zestawienie scen ze zwiastuna z oryginalnym filmem

"Król Lew" - obsada, premiera

W nowej wersji "Króla Lwa", reżyserowanej przez Jona Favreau, wystąpili Beyoncé, Donald Glover, John Oliver, Seth Rogen, Eric André oraz Billy Eichner. W roli Mufasy ponownie usłyszymy Jamesa Earla Jonesa. Premiera odbędzie się 19 lipca 2019 roku.

Zobacz też: Oto Polska obsada "Króla Lwa"! Kto podłoży głos Simbie, Mufasie czy Pumbie?

Tagi: Film Król Lew Disney