Krwawa wojna w zwiastunie 5. części „Underworld”

Robert Skowronski
08.09.2016 09:18
Krwawa wojna w zwiastunie 5. części „Underworld” Fot. kadr z filmu

Wampiryczne kino akcji powraca, a Kate Beckinsale ponownie chwyta za różnego rodzaju giwery. Zobaczcie zwiastun „Underworld: Blood Wars”.

Selene będzie musiała odeprzeć ataki z obu stron, zarówno te wychodzące od klanu Lykanów, jak i części wampirów, które zdradziły bohaterkę. To w dużym skrócie zarys fabuły, jaka zostanie nam przedstawiona przez Annę Foerster w wyreżyserowanej przez nią 5. odsłonie cyklu. Będzie to jednocześnie debiut twórczyni na wielkim ekranie, gdyż wcześniej zajmowała się produkcjami telewizyjnymi - m.in. „Outlanderem”.

„Underworld: Blood Wars” będzie mieć swoją premierę 6 stycznia 2017 roku. Obok Kate Beckinsale pojawi się znany serii Theo James jako David, a także Tobias Menzies, Lara Pulver, Charles Dance, James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James i Daisy Head. Autorem scenariusza jest Cory Goodman mający na koncie teksty do takich obrazów, jak „Ksiądz” czy „Łowca czarownic” z Vinem Dieselem.

Zobaczcie 1. zwiastun „Underworld: Blood Wars”:

„Underworld: Blood Wars”, gdy wejdzie do kin będzie się musiał zmierzyć z m.in. „Amityville: The Awakening” oraz filmem „American Made” z główną rolą Toma Cruise'a. Twórcy chyba jednak nie mają się czego obawiać, gdyż jak pokazała przeszłość każda z odsłon cyklu radziła sobie całkiem nieźle w box office.

Ostatnia część serii, czyli „Underworld: Przebudzenie” z 2012 roku, była tą o największym budżecie, ale też z największymi wpływami. Koszt wyprodukowania filmu wynosił 70 milionów dolarów, ale udało mu się zgarnąć ponad 160 milionów.

Fanów filmów o wampirach ucieszy wiadomość, choć niektórych może też zasmucić, że szykowany jest remake „Wywiadu z wampirem”. Pomysł ponownego wkroczenia do świata znanego z książek Anny Rice pojawił się w 2014 roku, kiedy to studia Universal Pictures i Imagine Entertainment zakupiły prawa do cyklu powieści wymienionej autorki. Josh Boone ma być reżyserem remake'u, a w rolę Lestata miałby się wcielić Jared Leto.

Jak Wam się podoba 1. zwiastun „Underworld: Blood Wars”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.