Krzyk Toma Cruise'a w „zwalonym” zwiastunie „Mumii”

Robert Skowronski
21.12.2016 09:45
Krzyk Toma Cruise'a w „zwalonym” zwiastunie „Mumii” Fot. kadr z wideo

„Mumia” ma budzić grozę i dostarczać emocji. Przedstawiono również wersję, która wzbudzałaby salwy śmiechu.

Poznaliśmy już 1. zwiastun nowego widowiska z Tomem Cruisem. Ten został też udostępniony na kanale na YouTubie należącym do IMAXa, aby zachęcić widzów do obejrzenia filmu w tym formacie. Trailer, który został tam umieszczony był jednak w niedokończonej wersji pozbawionej muzyki. Tym samym mogliśmy usłyszeć krzyki Cruise'a bez jakiegokolwiek akompaniamentu - efekt co najmniej komiczny.

Prawa internetu są jednak bezwzględne - to co raz trafi do sieci i jeżeli nawet zostanie usunięte, to można być pewnym, że gdzieś znajduje się już nieoficjalna kopia. Westchnięcia z pogłosem, dźwięk ptaków rozbijających samolotową szybę, odgłos otwieranego spadochronu, a nad wszystkim rozhisteryzowany Cruise - można oglądać bez przerwy. 

Oryginalny trailer w większości tworzyły właśnie silne akcenty muzyczne mające budować widowiskowość i epickość tego co zostało pokazane na ekranie. Teraz z pewnością poziom nieskrępowanej rozrywki podskoczył o kilka oczek wyżej.

Jesteście już fanami krzyku Toma Cruise'a? No to mamy dla Was 10-minutową wersję:

Jest też taka, przy której można potańczyć:

„Mumia” (prawdopodobnie już w pełni udźwiękowionej wersji) trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Alex Kurtzman. On też został producentem do spółki z Chrisem Morganem i Seanem Danielem. Scenariusz został zaś napisany przez Jona Spaihtsa („Prometeusz”), a producentem wykonawczym jest Bobby Cohen.

Wśród gwiazd, które wystąpią w filmie znaleźli się rzecz jasna Tom Cruise, a także Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Courtney B. Vance (zagra żołnierza jednostek specjalnych), Jake Johnson (jako członek oddziału wojskowego) oraz Russell Crowe (dr. Jekyll).

Kupił Was krzyk Toma Cruise'a? To może macie też ochotę popatrzeć jak aktor biega?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.