Zakończono zdjęcia do nowej wersji "Krzyku". Film doczekał się oficjalnego tytułu
19.11.2020 13:29
Zakończono zdjęcia do nowej wersji "Krzyku". Film doczekał się oficjalnego tytułu Fot. United Archives/East News

Zakończono zdjęcia do wyczekiwanej nowej wersji legendarnego "Krzyku". Z tej okazji poznaliśmy oficjalny tytuł nadchodzącego filmu, który będzie 5. odsłoną serii horrorów.

Poznaliśmy oficjalny tytuł rebootu Krzyku. O czym opowie film?

Nadszedł czas, by znowu krzyknąć. W środę 18 listopada 2020 roku zakończyły się zdjęcia do nowej wersji legendarnego horroru o seryjnym mordercy znanym jako Ghostface. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że film będzie nosił tytuł... "Krzyk", a więc nazywa się tak samo, jak pierwsza odsłona serii.

Polecamy

Zdjęciem z planu podzielił się scenarzysta i twórca oryginału Kevin Williamson, który nie tylko zdradził tytuł nowego filmu, ale przy okazji podziękował za prawie 25 lat wsparcia ze strony fanów:

Prawie 25 lat temu, kiedy napisałem "Krzyk", a Wes Craven powołał go do życia, to nie spodziewałem się, jak ogromny wpływ będzie miał ten film na fanów. Nie mogę się doczekać, aż razem powrócimy do Woodsboro i znów będziemy się bali. Wierzę, że Wes byłby dumny z filmu, który nakręcili Matt i Tyler. Jestem podekscytowany, że znowu mam możliwość pracy z Neve, Courteney, Davidem, ale też nowymi twarzami, które dołączyły do naszej załogi. Cieszę się, że możemy kontynuować spuściznę Wesa za pomocą marki, która jest mi tak bliska. Do zobaczenia w kinach w styczniu 2022 roku.

Zobacz także

Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette oraz Marley Shelton powracają w nowym filmie, w którym również pojawią się Melissa Barrera, Jack Quiad oraz Dylan Minnette.

Reżyserami nadchodzącego "Krzyku" są Matthew Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett, a scenariusz do filmu przygotowali James Vanderbilt i Guy Busick. Wspomniany Kevin Williamson jest producentem wykonawczym filmu, a jego datę premiery ustalono na 14 stycznia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.