„Ksiądz” Wojciecha Smarzowskiego w pierwszych zapowiedziach

Robert Skowronski
16.03.2017 12:58
„Ksiądz” Wojciecha Smarzowskiego w pierwszych zapowiedziach Fot. kadr z wideo

Etiuda Wojciecha Smarzowskiego doczekała się pierwszych teaserów, w których możemy ujrzeć Arkadiusza Jakubika. Zobaczcie.

Po ogromnym sukcesie „Wołynia”, który doprowadzał do temperatury wrzenia, podobnie jak inne dokonania reżysera, przyszła pora na nieco mniejszy projekt. „Ksiądz”, podobnie jak „Czerwony punkt” Patryka Vegi, jest tworzony dla platformy ShowMax, która zadebiutowała w Polsce w lutym 2017 roku. Będzie to tylko etiuda, nie pełny metraż. Jest tu jednak wszystko to, z czym kojarzymy kino twórcy „Pod Mocnym Aniołem” - muzyka Tymona Tymańskiego, siekiera, a także Arkadiusz Jakubik.

Zobaczcie trzy krótkie zapowiedzi „Księdza”, który na ShowMax będzie dostępny od 22 marca 2017 roku:

Nie została zdradzona fabuła etiudy Smarzowskiego. Udostępniono za to plakat promujący „Księdza”:

Poster-portrait-KSIADZ-ok Fot. foto: materiały prasowe

ShowMax jest młodym serwisem VOD, w którym za 19,90 zł miesięcznie użytkownicy obejrzą polskie filmy, premiery hollywoodzkich seriali i szeroką bibliotekę znanych tytułów filmowych i telewizyjnych ze świata. Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający ShowMax, przy okazji wejścia serwisu na rynek zapowiedział, że będzie się on starał wchodzić we współpracę z cenionymi polskimi twórcami, by dostarczyć nowe produkcje:

Uważamy, że pirat to źle obsłużony klient - dlatego w odpowiedzi na potrzeby widzów chcemy zaoferować dobrą rozrywkę w cenie przystosowanej do rynku. Wkrótce chcemy również stać się producentem światowej klasy polskich seriali i filmów na pełen etat. Uważamy, że we współpracy z lokalnymi, świetnymi twórcami będzie to wkrótce możliwe.

Jak widać są już pierwsze tego efekty. Czekamy na kolejne.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.