Księżna Meghan zostanie gwiazdą Disneya. Znamy jej pierwszą rolę

30.03.2020 09:21
Księżna Meghan zostanie gwiazdą Disneya. Znamy jej pierwszą rolę Fot. shutterstock.com

Meghan Markle przed dołączeniem do rodziny królewskiej zajmowała się profesjonalnie aktorstwem. Trzeba przyznać, że Hollywood nie podbiła, ale wygląda na to, że wróci do swojej "przed królewskiej" pasji. 

Disney+ niedawno ogłosił, że już 3 kwietnia na platformie pojawią się dwa nowe filmy dokumentalne dotyczące popularnych zwierzaków - jeden z nich będzie o słoniach, drugi natomiast o delfinach. Obydwa doczekały się również bardzo sławnych narratorek. Opowieść o podwodnych ssakach przybliży nam Natalie Portman ("Leon Zawodowiec", "Gwiezdne wojny", "Thor"), natomiast historię słoni przybliży nam... Meghan, księżna Sussex. 

Meghan Markle jako narratorka opowieści o słoniach

W styczniu 2020 roku, wraz ze swoim mężem, Meghan ogłosiła, że zamierzają "opuścić" rodzinę królewską i wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii. Niedługo potem, Markle poinformowała o powrocie do showbiznesu, kiedy to podpisała umowę z Disneyem. Księżna Meghan dzięki temu stała się narratorką w nadchodzącym filmie dokumentalnym o słoniach.

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy - Disney+ poinformował o swoich planach pod koniec marca 2020 roku i przy okazji pokazał zwiastun dwóch nadchodzących produkcji:

"Dwa filmy - dwie niezapomniane przygody" - takimi słowami są promowane filmy z udziałem księżnej Meghan i Natalie Portman. Jak Markle poradzi sobie w roli narratorki po kilkuletniej przerwie od aktorstwa? To będziemy mogli sprawdzić już 3 kwietnia 2020 roku, kiedy to "Elephant" z jej udziałem trafi na Disney+.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.