30.03.2020 09:21

Księżna Meghan zostanie gwiazdą Disneya. Znamy jej pierwszą rolę

Meghan Markle przed dołączeniem do rodziny królewskiej zajmowała się profesjonalnie aktorstwem. Trzeba przyznać, że Hollywood nie podbiła, ale wygląda na to, że wróci do swojej "przed królewskiej" pasji. 

Meghan Markle
foto: shutterstock.com

Disney+ niedawno ogłosił, że już 3 kwietnia na platformie pojawią się dwa nowe filmy dokumentalne dotyczące popularnych zwierzaków - jeden z nich będzie o słoniach, drugi natomiast o delfinach. Obydwa doczekały się również bardzo sławnych narratorek. Opowieść o podwodnych ssakach przybliży nam Natalie Portman ("Leon Zawodowiec", "Gwiezdne wojny", "Thor"), natomiast historię słoni przybliży nam... Meghan, księżna Sussex. 

Meghan Markle jako narratorka opowieści o słoniach

W styczniu 2020 roku, wraz ze swoim mężem, Meghan ogłosiła, że zamierzają "opuścić" rodzinę królewską i wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii. Niedługo potem, Markle poinformowała o powrocie do showbiznesu, kiedy to podpisała umowę z Disneyem. Księżna Meghan dzięki temu stała się narratorką w nadchodzącym filmie dokumentalnym o słoniach.

Powstaje serial animowany parodiujący brytyjską rodzinę królewską
Powstaje serial animowany parodiujący brytyjską rodzinę królewską
Przeczytaj także Powstaje serial animowany parodiujący brytyjską rodzinę królewską

Tak jak wspomnieliśmy - Disney+ poinformował o swoich planach pod koniec marca 2020 roku i przy okazji pokazał zwiastun dwóch nadchodzących produkcji:

"Dwa filmy - dwie niezapomniane przygody" - takimi słowami są promowane filmy z udziałem księżnej Meghan i Natalie Portman. Jak Markle poradzi sobie w roli narratorki po kilkuletniej przerwie od aktorstwa? To będziemy mogli sprawdzić już 3 kwietnia 2020 roku, kiedy to "Elephant" z jej udziałem trafi na Disney+.

Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna Meghan
Przeczytaj także Netflix zaoferuje pracę księciu Harry'emu i Meghan? Wiemy, czym mieliby się zająć

Obejrzycie film dokumentalny z księżną Meghan w roli narratorki?

Tagi: Disney