19.04.2018 15:06

Chcesz upodobnić się do potwora z „Kształtu wody”? Nic prostszego!

Charakteryzatorka-samouk przygotowała rozbudowany tutorial, w którym prezentuje, jak w domowych warunkach odtworzyć charakteryzację potwora z filmu „Kształt wody”.

potwór z Shape of water
foto: kadr z filmu "Kształt wody"

Choć do Halloween pozostało jeszcze ponad pół roku, niektórzy już planują swój kostium, którym przestraszą, a jednocześnie olśnią swoich znajomych. Jeśli należysz do tego grona lub po prostu – odkąd zobaczyłeś „Kształt wody” marzysz o tym, by choć raz wyglądać jak człowiek-ryba – koniecznie zobacz poniższe wideo!

Makeup potwora z „Kształtu wody” – tutorial

Po tym, jak Guillermo del Toro odebrał Oscara za najlepszy film, wiele osób zaczęło szukać inspiracji w uznanym przez Akademię „Kształcie wody”. Jedni postanowili oddać się poszukiwaniu erotycznych scen z filmu na Pornhubie, inni – wybierając nieco grzeczniejszą opcję – zdecydowali się odtworzyć makijaż potwora z filmu.

Osobą należącą do drugiej grupy była m.in. właścicielka kanału Ellimacs SFX, która słynie z doskonałych charakteryzacji halloweenowych (i nie tylko) na Youtube. Jej makeup inspirowany postacią wodnego stwora z „Kształtu wody” naprawdę robi wrażenie. Autorka ostrzega jednak – możecie zrobić to w domu, jednak wykonanie takiej maski wymaga umiejętności na poziomie Ninji.

Sądząc po sukcesie „Kształtu wody”, gwarantujemy, że takie przebranie na Halloween czy karnawał bez wątpienia zrobi piorunujące wrażenie na każdej imprezie. To co, kto z Was planuje zadebiutować w takiej masce?

Natalia Hluzow
Tagi: Guillermo del Toro Kształt wody