01.06.2018 13:08

Kto będzie głównym przeciwnikiem bohaterów spin-offa „Szybkich i wściekłych”?

Twórcy spin-offa serii „Szybcy i wściekli” pod tytułem „Hobbs and Shaw”, ogłosili nabór na castingi do filmu. Opisy postaci sugerują, z kim przyjdzie się zmierzyć głównym bohaterom produkcji. 

Szybcy i wściekli
foto: materiały promocyjne

Powstający film „Hobbs and Shaw”, będący spin-offem popularnej serii „Szybcy i wściekli” zaczyna nabierać kształtów. Do tej pory powstało 8 części historii o zmaganiach samochodowych gangów. Universal Pictures nie spoczywa na laurach i zamierza poszerzyć uniwersum „Szybkich i wściekłych”, wprowadzając nowych bohaterów w osobnej produkcji. Nie ma co się dziwić. Do tej pory seria zarobiła 5 miliardów dolarów, a fani wciąż czekają na kolejne sceny strzelanin i pościgów samochodowych. Film „Hobbs and Shaw” ma się pojawić latem 2019 roku. Prace nad spin-offem już trwają. Twórcy rozpoczęli castingi do kilku ważnych ról. Między innymi poszukują czarnego charakteru, co wynika z opisu postaci. 

„Hobbs and Shaw” - kto będzie przeciwnikiem w spin-offie „Szybkich i wściekłych”

Portal That Hashtag Show dotarł do opisów poszukiwanych przez twórców postaci. Obecnie produkcja potrzebuje 8 aktorów, którzy zadebiutują w „Hobbs and Shaw”. 

"

Studio poszukuje aktora w wieku 49-59 lat, do roli Nulla opisanego jako „brytyjski złoczyńca” i „tajemniczy międzynarodowy terrorysta, który chodzi ubrany cały na czarno”. "

Wygląda na to, że jednym z przeciwników głównych bohaterów będzie terrorysta brytyjskiego pochodzenia, którego niegodziwość symbolizuje czarna kolorystyka stroju. To jednak nie wszystkie postacie, które pojawią się w „Hobbs and Shaw”.

"

Studio poszukuje aktorki w wieku 28-39 lat, o urodzie Kate Winslet do roli siostry Deckarda - Hattie, która jest „agentką MI-6”. "

Z opisu wynika, że poznamy siostrę Deckarda Shawa granego w poprzednich filmach przez Jasona Stathama. W 7. części „Szybkich i wściekłych” Shaw był głównym przeciwnikiem bohaterów, który mścił się za atak na swojego brata Owena. Pojawią się również nowe postacie pozytywne, które należą do rodziny jednego z protagonistów.

"

Studio poszukuje polinezyjskiej aktorki w wieku 70-75 lat, do roli Sofia Hobbs, opisanej jako „matrona” rodziny Hobbsów oraz pięciu polinezyjskich mężczyzn - wszyscy w wieku 30-50 lat, do ról braci Hobbsa: Jonah, Cala, Tima, Matta i Alexa. "

Szybka rodzina zdecydowanie się powiększy, bo fani serii będą mogli zobaczyć członków familii granego przez Dwayne'a Johnsona Luke'a Hobbsa. 

Oczywiście nie oznacza to, że w filmie „Hobbs and Shaw” nie pojawią się inni dobrze znani bohaterowie, zarówno pozytywni, jak i negatywni. Wszystko wskazuje jednak na to, że głównym złoczyńcą będzie tajemniczy Null. Czy spin-off rozpocznie nową serię należącą do świata „Szybkich i wściekłych”. Zobaczymy w przyszłym roku, ale biorąc pod uwagę popularność marki, wszystko wskazuje na to, że odpowiedź jest pozytywna. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Szybcy i wściekli