Kto będzie głównym przeciwnikiem bohaterów spin-offa „Szybkich i wściekłych”?

Sergiusz Kurczuk
01.06.2018 13:08
Kto będzie głównym przeciwnikiem bohaterów spin-offa „Szybkich i wściekłych”? Fot. materiały promocyjne

Twórcy spin-offa serii „Szybcy i wściekli” pod tytułem „Hobbs and Shaw”, ogłosili nabór na castingi do filmu. Opisy postaci sugerują, z kim przyjdzie się zmierzyć głównym bohaterom produkcji. 

Powstający film „Hobbs and Shaw”, będący spin-offem popularnej serii „Szybcy i wściekli” zaczyna nabierać kształtów. Do tej pory powstało 8 części historii o zmaganiach samochodowych gangów. Universal Pictures nie spoczywa na laurach i zamierza poszerzyć uniwersum „Szybkich i wściekłych”, wprowadzając nowych bohaterów w osobnej produkcji. Nie ma co się dziwić. Do tej pory seria zarobiła 5 miliardów dolarów, a fani wciąż czekają na kolejne sceny strzelanin i pościgów samochodowych. Film „Hobbs and Shaw” ma się pojawić latem 2019 roku. Prace nad spin-offem już trwają. Twórcy rozpoczęli castingi do kilku ważnych ról. Między innymi poszukują czarnego charakteru, co wynika z opisu postaci. 

„Hobbs and Shaw” - kto będzie przeciwnikiem w spin-offie „Szybkich i wściekłych”

Portal That Hashtag Show dotarł do opisów poszukiwanych przez twórców postaci. Obecnie produkcja potrzebuje 8 aktorów, którzy zadebiutują w „Hobbs and Shaw”. 

Studio poszukuje aktora w wieku 49-59 lat, do roli Nulla opisanego jako „brytyjski złoczyńca” i „tajemniczy międzynarodowy terrorysta, który chodzi ubrany cały na czarno”.

Wygląda na to, że jednym z przeciwników głównych bohaterów będzie terrorysta brytyjskiego pochodzenia, którego niegodziwość symbolizuje czarna kolorystyka stroju. To jednak nie wszystkie postacie, które pojawią się w „Hobbs and Shaw”.

Studio poszukuje aktorki w wieku 28-39 lat, o urodzie Kate Winslet do roli siostry Deckarda - Hattie, która jest „agentką MI-6”.

Z opisu wynika, że poznamy siostrę Deckarda Shawa granego w poprzednich filmach przez Jasona Stathama. W 7. części „Szybkich i wściekłych” Shaw był głównym przeciwnikiem bohaterów, który mścił się za atak na swojego brata Owena. Pojawią się również nowe postacie pozytywne, które należą do rodziny jednego z protagonistów.

Studio poszukuje polinezyjskiej aktorki w wieku 70-75 lat, do roli Sofia Hobbs, opisanej jako „matrona” rodziny Hobbsów oraz pięciu polinezyjskich mężczyzn - wszyscy w wieku 30-50 lat, do ról braci Hobbsa: Jonah, Cala, Tima, Matta i Alexa.

Szybka rodzina zdecydowanie się powiększy, bo fani serii będą mogli zobaczyć członków familii granego przez Dwayne'a Johnsona Luke'a Hobbsa. 

Oczywiście nie oznacza to, że w filmie „Hobbs and Shaw” nie pojawią się inni dobrze znani bohaterowie, zarówno pozytywni, jak i negatywni. Wszystko wskazuje jednak na to, że głównym złoczyńcą będzie tajemniczy Null. Czy spin-off rozpocznie nową serię należącą do świata „Szybkich i wściekłych”. Zobaczymy w przyszłym roku, ale biorąc pod uwagę popularność marki, wszystko wskazuje na to, że odpowiedź jest pozytywna. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.