04.12.2017 14:40

Kto jest kim w polskiej komedii o death metalowej kapeli „Gotowi na wszystko. Exterminator”?

Już niebawem serca polskich widzów ma podbić komedia o członkach metalowego zespołu Exterminator. Kim są i czy faktycznie uda im się rozbawić publiczność?

Kto jest kim w polskiej komedii o death metalowej kapeli „Gotowi na wszystko. Exterminator”?
fot. Anna Gostkowska/Mikołaj Tym

„Gotowi na wszystko. Exterminator” to nowy film Michała Rogalskiego, który ma być pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, ich marzeniach z młodości, miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu mijającego czasu i rosnących ambicji. Zapowiadany jest jako doskonała zabawa i świetnie napisana komedia, oparta na przebojowej sztuce teatralnej. Jak czytamy w opisie dystrybutora:

"

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. (...) Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert… "

Choć współczesne polskie komedie nie zawsze cechuje błyskotliwe poczucie humoru, zwiastun filmu „Gotowi na wszystko. Exterminator” pozwala wierzyć, że fani muzyki rockowej znajdą w nim powody do śmiechu:

Produkcją filmu zajęło się studio Aurum Film odpowiedzialne m.in. za sukces „Ostatniej rodziny” czy „Carte Blanche”. W rolach głównych zobaczymy Pawła Domagałę, Piotra Roguckiego z Comy, Krzysztofa Czeczota, Piotra Żurawskiego oraz partnerujące im Agnieszkę Więdłochę, Aleksandrę Hamkałę, Dominikę Kluźniak, Dorotę Kolak i Annę Terpiłowską. W kogo wcielą się gwiazdy polskiego ekranu? Przedstawiamy galerię postaci „Gotowych na wszystko” z opisami przygotowanymi przez Kino Świat:

„Gotowi na wszystko. Eksterminator” szykują się na podbój kin już od 5 stycznia 2018 roku. Czy film będzie takim hitem, jakim chcieliby go widzieć twórcy? Przekonamy się już niebawem.

Natalia Hluzow
Tagi: News polskie filmy Gotowi na wszystko. Exterminator