Kto powinien zastąpić Bena Afflecka w roli Batmana w kolejnych filmach DCEU?

Natalia Hluzow
17.11.2017 13:24
Kto powinien zastąpić Bena Afflecka w roli Batmana w kolejnych filmach DCEU? Fot. kadr z wideo

Ben Affleck może niebawem pożegnać się z rolą Mrocznego Rycerza. Kto powinien przejąć po nim kostium Człowieka Nietoperza?

Kontrowersje wokół Bena Afflecka jako Batmana pojawiły się, kiedy tylko ogłoszono, że ma on zastąpić w tej roli Christiana Bale’a. Jedni byli pomysłem zachwyceni, inni zrozpaczeni. Po premierze filmu „Batman v Superman” część osób doceniła jego występ, część uznała go za najlepszego filmowego Batmana w historii, a część znienawidziła pomysł obsadzenia go w roli obrońcy Gotham jeszcze bardziej.

batman do tekstu Fot. foto: kadr z wideo

Batmana w wykonaniu Bena Afflecka możemy aktualnie oglądać w filmie „Liga sprawiedliwości”, gdzie wciela się w Bruce'a Wayne'a po raz trzeci. Nie wiadomo jednak, ile razy zobaczymy go jeszcze w tej roli. Affleck podczas Comic-Conu w San Diego potwierdził wprawdzie, że wystąpi jako Człowiek Nietoperz w solowym filmie „The Batman” w reżyserii Matta Reevesa, jednak później ponownie zaczął się nad tym zastanawiać.

Bardzo szybko świat zaczęły więc obiegać plotki dotyczące tego, kto zastąpi Afflecka w kolejnych filmach DCEU. Aktualnie najczęściej pojawiają się głosy, że miałby to być Jake Gyllenhaal. Podobno jest to pomysł samego Matta Reevesa, który widziałby Gyllenhaala w tej roli, jeśli Affleck zdecyduje się jednak zrezygnować.

Na razie nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone ani przez Afflecka, ani przez Reevesa, ani przez Gyllenhaala, dlatego postanowiliśmy pofantazjować trochę na temat tego, kto mógłby wcielić się w Mrocznego Rycerza w kolejnych filmach DCEU. 10 mniej lub bardziej szalonych pomysłów na następcę Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a znajdziecie w galerii poniżej.

A który aktor według Was byłby idealnym Batmanem?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.