Kto wyreżyseruje nowego Bonda? Jest 3 mocnych kandydatów

Sergiusz Kurczuk
27.07.2017 10:09
Kto wyreżyseruje nowego Bonda? Jest 3 mocnych kandydatów Fot. AllImage/Allstar

James Bond po raz 25. pojawi się na ekranach kin. Poznaliśmy nazwisko reżysera, który może stanąć za kamerą najnowszej części słynnej serii.

„Bond 25” nieprędko wejdzie do kin. Data nowej części przewidywana jest na ostatni kwartał 2019 roku. Wokół filmu narosło sporo niepewności. Pojawiły się jednak nazwiska trzech reżyserów. Jeden z nich najprawdopodobniej zajmie się kontynuacją serii. Jak donosi „Variety”, pod uwagę brani są Yann Demange, David Mackenzie oraz Denis Villeneuve. Pierwszy z filmowców ma największe szanse na stanięcie za kamerą „Bonda 25”.

Demange w swoim dorobku może się pochwalić takimi filmami jak „W potrzasku. Belfast '71”, „W domu zombie”, czy „System sprawiedliwości”. Francuz wydaje się najmocniejszym kandydatem na reżysera nowego Bonda. Producenci filmu biorą również pod uwagę Mackenziego. Filmowiec stworzył między innymi „Aż do piekła”, „Starred Up” i „Ostatnią miłość na Ziemi”. Najmniej prawdopodobnym wyborem ma być Denis Villeneuve, znany z takich produkcji jak „Nowy porządek”, „Next Floor”, czy „Sicario”. Kanadyjski reżyser ma się niebawem zająć ekranizacją nowej „Diuny”, więc na Bonda raczej nie będzie miał czasu. Wcześniej brano pod uwagę Paula MMcGuigana.

Producentami kolejnej części będą Barbara Broccoli i Michael G. Wilson. Według „Variety” nowym dystrybutorem ma zostać wytwórnia Warner Bros., ponieważ Sony po premierze „Spectre” skończyła się umowa ze studiem Eon. Scenariuszem zajmą się Neal Purvis i Robert Wade. Scenarzyści pracowali przy wszystkich filmach z Bondem, w których zagrał Daniel Craig. Czy aktor pojawi się w filmie? Jeszcze nie wiadomo, ale krążą plotki, że wstępnie zgodził się po raz kolejny wcielić się w rolę agenta Jej Królewskiej Mości. Na dalsze informacje dotyczące nowego Bonda musimy poczekać, ale będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.