24.02.2017 10:49

Kto z obsady „The Walking Dead” odwiedzi Polskę?

Telewizja FOX ogłosiła, które gwiazdy „The Walking Dead” odwiedzą Polskę podczas spotkania z fanami. Sprawdźcie.

Kto z obsady „The Walking Dead” odwiedzi Polskę?
foto: materiały prasowe

Data 6 marca 2017 roku na długo zapadnie w pamięci polskich fanów serialu o zombie. W warszawskim kinie Luna odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z gwiazdami „The Walking Dead”. Uczestnicy wydarzenia dostaną szansę wzięcia udziału w panelu z gwiazdami produkcji, które podzielą się z fanami ciekawostkami z planu, opowiedzą o swoich postaciach, a także odpowiedzą na pytania publiczności. To jednak nie koniec atrakcji. Po spotkaniu z aktorami widzowie zobaczą 12. odcinek produkcji tuż przed polską premierą na kanale FOX. Epizod zatytułowany „Powiedz tak” został wyreżyserowany przez Grega Nicotero.

Kto pojawi się w kinie Luna?

Alanna Masterson (Tara)

Urodziła się na Long Island. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała jeszcze jako dziecko. Swoje umiejętności aktorskie doskonaliła występując w gościnnych rolach w popularnych serialach telewizyjnych, m.in. „Terminator: Kroniki Sary Connor” czy „Męska robota”. Jest absolwentką Nowojorskiej Akademii Filmowej. Ma doświadczenie jako reżyserka i scenarzystka.

W serialu „The Walking Dead” Masterson wciela się w Tarę Chambler, którą poznajemy w czwartym sezonie serialu. Przed epidemią Tara uczęszczała do Akademii Policyjnej i marząc o byciu stróżem prawa. Z początku impulsywna i nieopanowana, z biegiem czasu nabiera ogłady i unika podejmowania pochopnych decyzji.

1

Ross Marquand (Aaron)

Urodził się w Kolorado. Absolwent wydziału aktorskiego Uniwersytetu Boulder. Po studiach przeprowadził się do Los Angeles, gdzie jego role w produkcjach telewizyjnych i filmowych zostały szybko dostrzeżone przez przedstawicieli branży. Jest też znany jako aktor dubbingowy, a także parodysta. 

W „The Walking Dead” Marquand gra Aarona. O jego życiu przed epidemią wiadomo niewiele – mieszkał w Waszyngtonie i pracował dla organizacji pozarządowej. Poznajemy go jako rekrutera, który sprawdza, czy napotkane przez niego osoby nadają się do zamieszkania w Aleksandrii. To właśnie dzięki niemu grupa Ricka dostała szansę, aby tam zamieszkać.

2

Seth Gilliam (Gabriel)

Na małym ekranie zadebiutował we wczesnych latach 90. w kultowym serialu komediowym „The Cosby Show”, jednak największą popularność przyniosły mu role w serialach „Prawo ulicy” czy „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Gilliam jest także znanym aktorem teatralnym.

W „The Walking Dead” Gilliam wciela się w ojca Gabriela, który po wybuchu apokalipsy barykaduje się w swojej parafii i na początku ma wielki problem z zaakceptowaniem nowej rzeczywistości. Gdy poznał Ricka i jego grupę, powoli zaczął oswajać się z tym, że życie już nigdy nie będzie takie samo i, żeby przetrwać, trzeba czasami sięgnąć po drastyczniejsze środki.

3

Europejska trasa „The Walking Dead” obejmuje 6 miast: Warszawę, Londyn, Amsterdam, Monachium, Lizbonę i Madryt.

Emisja 7. sezonu serialu zakończy się w kwietniu 2017 roku. Potwierdzono już, że „The Walking Dead” powróci w 8. serii, która tradycyjnie będzie się składać z 16 odcinków - zawierać też będzie już setny epizod serialu.

Z czyjego przyjazdu cieszycie się najbardziej?

Robert Skowronski
Tagi: News The Walking Dead