Kto zagra Świętego Mikołaja w świątecznym filmie Netflixa?

Natalia Hluzow
06.12.2017 11:18
Kto zagra Świętego Mikołaja w świątecznym filmie Netflixa? Fot. kadr z wideo

Święta tuż tuż, a więc sezon mikołajkowych i bożonarodzeniowych filmów należy uznać za otwarty. 

Nie samym Kevinem święta stoją, dlatego co roku w okolicach grudnia na ekranach kin i telewizorów zaczynają pojawiać się świąteczne produkcje pełne choinek, oprószonych śniegiem i przystrojonych lampkami domów oraz przedostających się przez kominy Świętych Mikołajów.

Netflix nie może oczywiście przepuścić takiej okazji, dlatego już na Boże Narodzenie 2018 przedstawi widzom własną wersję opowieści o starcu z białą brodą i w czerwonym uniformie. W uwielbianego przez dzieci św. Mikołaja wcieli się Kurt Russel – aktor znany dotychczas z mocnych, męskich ról m.in. w „Tango i Cash”, „Tequila Sunrise” czy filmach Quentina Tarantino.

mikołaj 2 Fot. foto: kadr z wideo

Świąteczny film Netflixa opowie o rodzeństwie, które stara się dowieść, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje. By to zrobić – próbują uchwycić go na zdjęciu. Sprawy oczywiście nie idą zgodnie z planem i dzieciaki przypadkowo doprowadzają do stłuczki sań Mikołaja w Chicago. Całe zajście rodzi nowy cel w głowach rodzeństwa – muszą znaleźć sposób, by przywrócić święta na właściwe tory!

Film ma być jedną z wielu przyszłorocznych oryginalnych produkcji Netflixa. W rolach młodych bohaterów zobaczymy Judaha Lewisa („Babysitter”) i Darby Camp („Wielkie kłamstewka”). Reżyserią zajmie się Clay Kaytis, który pracował m.in. przy „Zaplątanych” i „Krainie lodu”, zaś scenariusz – zatytułowany roboczo „12/24” – napisał Matt Lieberman (nowa „Rodzina Addamsów”) na podstawie pomysłu Davida Guggenheima. Świąteczna produkcja Netflixa będzie skierowana do młodszej publiczności, więc możemy liczyć zarówno na powody do wzruszeń, jak i do śmiechu. Premiery filmu należy się spodziewać przed świętami Bożego Narodzenia 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.