11.04.2017 09:19

Kto zagra w „Botoksie” Patryka Vegi?

W większości to sprawdzone nazwiska, osoby, które współpracowały już z Vegą. Kto to taki?

Kto zagra w „Botoksie” Patryka Vegi?
foto: East News

Ostatnim projektem reżysera pozostaje „Czerwony punkt” z Ewanem McGregorem. Jednak twórca zdążył już zapowiedzieć swój kolejny pełnometrażowy film fabularny. Będzie to „Botoks” mający stanowić potężne uderzenie w służbę zdrowia z punktu widzenie czterech lekarek. Obraz powstaje na podstawie miesięcy rozmów przeprowadzonych przez reżysera z kobietami pracującymi w służbie zdrowia.

Kogo zobaczymy na ekranie? Twórca na swoim fanpage'u zdradził, że w obsadzie znalazły się Olga Bołądź, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska:

Jak głosi sam post, „Botoks” trafi do kin 29 września 2017 roku. Wcześniej Patryk Vega udostępnił zdjęcia zdradzające innych aktorów, którzy zagrają w jego filmie. Są to sprawdzone już przez reżysera persony, bo mowa o Piotrze Stramowskim, Tomaszu Oświecińskim, Sebastianie Fabijańskim oraz Januszu Chabiorze. Na ekranie zjawi się również Grażyna Szapołowska:

„Botoks” nie jest to jedyny projekt Patryka Vegi. O innych swoich pomysłach reżyser opowiedział w rozmowie z Telemagazynem:

"

W tej chwili przygotowuję cztery filmy oraz trzy seriale i wspólnym mianownikiem wszystkich tych produkcji będzie dokumentacja, czyli to, co wychodzi mi najlepiej. To będą historie blisko życia, ultra realistyczne, oparte na dokumentacji i zasysaniu autentycznych rzeczy z rzeczywistości oraz prawdziwych dialogów z życia. Myślę, że widzowie w każdej z tych produkcji bez problemu rozpoznają mój charakter pisma. "

Kolejny obraz Patryka Vegi ma trafić do kin 23 lutego 2018 roku. Będzie to film policyjny odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością.

Vega nie będzie jednak reżyserem kolejnej części „Pitbulla”. Stanowisko po nim objął Władysław Pasikowski.

Co sądzisz o obsadzie „Botoksu”?

Robert Skowronski
Tagi: News Patryk Vega Botoks