Kto zagra w „Botoksie” Patryka Vegi?

Robert Skowronski
11.04.2017 09:19
Kto zagra w „Botoksie” Patryka Vegi? Fot. East News

W większości to sprawdzone nazwiska, osoby, które współpracowały już z Vegą. Kto to taki?

Ostatnim projektem reżysera pozostaje „Czerwony punkt” z Ewanem McGregorem. Jednak twórca zdążył już zapowiedzieć swój kolejny pełnometrażowy film fabularny. Będzie to „Botoks” mający stanowić potężne uderzenie w służbę zdrowia z punktu widzenie czterech lekarek. Obraz powstaje na podstawie miesięcy rozmów przeprowadzonych przez reżysera z kobietami pracującymi w służbie zdrowia.

Kogo zobaczymy na ekranie? Twórca na swoim fanpage'u zdradził, że w obsadzie znalazły się Olga Bołądź, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska:

Jak głosi sam post, „Botoks” trafi do kin 29 września 2017 roku. Wcześniej Patryk Vega udostępnił zdjęcia zdradzające innych aktorów, którzy zagrają w jego filmie. Są to sprawdzone już przez reżysera persony, bo mowa o Piotrze Stramowskim, Tomaszu Oświecińskim, Sebastianie Fabijańskim oraz Januszu Chabiorze. Na ekranie zjawi się również Grażyna Szapołowska:

„Botoks” nie jest to jedyny projekt Patryka Vegi. O innych swoich pomysłach reżyser opowiedział w rozmowie z Telemagazynem:

W tej chwili przygotowuję cztery filmy oraz trzy seriale i wspólnym mianownikiem wszystkich tych produkcji będzie dokumentacja, czyli to, co wychodzi mi najlepiej. To będą historie blisko życia, ultra realistyczne, oparte na dokumentacji i zasysaniu autentycznych rzeczy z rzeczywistości oraz prawdziwych dialogów z życia. Myślę, że widzowie w każdej z tych produkcji bez problemu rozpoznają mój charakter pisma.

Kolejny obraz Patryka Vegi ma trafić do kin 23 lutego 2018 roku. Będzie to film policyjny odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością.

Vega nie będzie jednak reżyserem kolejnej części „Pitbulla”. Stanowisko po nim objął Władysław Pasikowski.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.