09.09.2016 09:53

Kto zagra wroga Batmana w filmie Bena Afflecka?

Przeciwko Człowiekowi Nietoperzowi obdarzonemu twarzą Bena Afflecka stanie Deathstroke. Poznaliśmy już nazwisko aktora, który się w niego wcieli.

Kto zagra wroga Batmana w filmie Bena Afflecka?
foto: kadr z wideo

Studio Warner Bros. dało zielone światło dla solowego filmu o Batmanie, który miałby być reżyserskim dziełem Bena Afflecka. O projekcie wciąż zbyt wiele nie wiadomo, dowiedzieliśmy się jednak, kto będzie przeciwnikiem Mściciela z Gotham oraz kto wcieli się w ten czarny charakter.

Ben Affleck już wcześniej zdradził, że w jego filmie Batman zmierzy się z Deathstrokiem. To dzięki opublikowanemu przez twórcę wideo na jego profilu na Instagramie:

Teraz Geoff Johns z DC Entertainment, który do spółki z Affleckiem pisze też scenariusz mającego powstać obrazu, potwierdził doniesienia o tym, że w Deathstroke'a wcieli się Joe Manganiello. Wspomniany aktor może być znany widzom z występu w serii „Magic Mike”, czy też z serialu „Czysta krew”, gdzie grał Alcide'a Herveauxa. Oglądaliśmy go również dwukrotnie w „Spider-Manie” jako Flasha Thompsona. Jeżeli wciąż nie kojarzycie o kim mowa, to zobaczcie na zdjęciu, jak wygląda Joe Manganiello:

W marcu 2015 roku pojawiły się pogłoski, że Joe Manganiello pojawi się jako Deathstroke w „Legionie samobójców”. Tak się nie stało. Teraz mówi się, że będzie on miał gościnny występ w „Lidze Sprawiedliwości” - domniemuje się, że opublikowane przez Afflecka wideo pochodzi właśnie z powstającego dzieła Zacka Snydera.

Geoff Johns nie potwierdził co prawda tych doniesień, ale nie możemy wykluczyć, że okażą się one prawdziwe. Nie był też w stanie podać daty tego, kiedy nowy „Batman” wejdzie na ekrany kin. Wcześniej jednak wspominał, że ma to nastąpić w 2018 roku. Inne pogłoski donoszą, że film będzie się rozgrywać w przestrzeni Azylu Arkham. Podobno ukończono też scenariusz dzieła.

Deathstroke, czy też jak kto woli Slade Wilson, narodził się na kartach drugiego numeru komiksu „The New Teen Titans” z 1980. Został stworzony przez Marva Wolfmana oraz George'a Pereza. Z czasem, gdy wzrosła popularność postaci doczekała się ona własnej serii opowieści obrazkowych w 1991 roku - złożyło się na nią 65 zeszytów. Deathstroke był pomyślany jako przeciwnik dla Młodych Tytanów, ale przy kilku okazjach walczył też z samym Batmanem.

Myślicie, że Joe Manganiello pasuje do roli Deathstroke'a?

Robert Skowronski
Tagi: News Batman