Który aktor powinien zastąpić Henry'ego Cavilla w roli Supermana? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
13.09.2018 13:57
Który aktor powinien zastąpić Henry'ego Cavilla w roli Supermana? [SONDA] Fot. kadr z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Wieści o rezygnacji Henry'ego Cavilla z roli Supermana wprawiły w osłupienie niejednego fana DCEU. Na razie informacja nie została potwierdzona, ale postanowiliśmy zapytać Was, który aktor powinien przejąć niebieski kombinezon i czerwoną pelerynę. 

Szok i niedowierzanie! Henry Cavill, który niedawno dostał tytułową rolę w serialu Netfliksa „Wiedźmin”, prawdopodobnie nie powróci już jako Człowiek ze Stali. W roli Supermana widzieliśmy go w 3 filmach Warner Bros. - „Człowieku ze Stali” z 2013 roku, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku i „Lidze Sprawiedliwości” z 2017 roku. O kinowych produkcjach na podstawie komiksów DC można mówić różne rzeczy, ale fani są zgodni. Henry Cavill idealnie nadawał się do roli Kryptonianina. Nic dziwnego, że kiedy wieść o rezygnacji z roli Supermana obiegła świat, na Twitterze powstał hasztag #HenryCavillIsMySuperman. Na razie nie potwierdzono ani nie zaprzeczono, że aktor odwiesi niebiesko-czerwony kostium. Postanowiliśmy jednak przyjąć, że gwiazdor rzeczywiście nie powróci do roli Kal-Ela i stworzyliśmy sondę, w której pytamy Was o idealne zastępstwo dla Cavilla. 

Superman - kto zastąpi Henry'ego Cavilla?

Do tej pory w Supermana wcielało się kilku aktorów. Najsłynniejszym to oczywiście Christopher Reeves, ale nie można zapominać o pierwszych odtwórcach tego herosa, którymi byli Kirk Alyn i George Reeves. W pamięć zapadli też dwaj aktorzy grający serialowego SupermanaDean CainTom Welling. W 2006 roku Superman powrócił w filmie z Brandonem Routhem w tytułowej roli. Jednak ostatnie lata niezaprzeczalnie należą do Cavilla. Jeśli gwiazdor zrezygnował z roli, kto przejmie po nim pałeczkę?

Stworzyliśmy sondę, w której macie szansę zagłosować na najlepszego kandydata na zastępstwo Człowieka ze Stali. Prezentujemy 10 aktorów do roli Supermana. Który zwycięży?

Kto powinien zagrać Supermana? Fot. foto: Michael loccisano/Getty AFP/East News, Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/East News, Retna/Photoshot/REPORTER, AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News, Brett D. Cove / Splash News/EAST NEWS
Zrzut ekranu 2018-09-20 o 08.33.28
Kto powinien zagrać Supermana? Fot. foto: Emma McIntyre/Getty AFP/East News, Splash News/EAST NEWS, AFP/EAST NEWS, Jon Furniss/Corbis/EAST NEWS, Camilla Morandi/Venezia / IPA/Press Association/East News

Na odpowiedź macie tydzień. Głosy przestaniemy liczyć do 20 września 2018 roku. Wtedy też zaprezentujemy, kto zdaniem czytelników Antyradio.pl byłby idealnym Supermanem. Do tego czasu prawdopodobnie poznamy oficjalne oświadczenie studia Warner Bros. i Henry'ego Cavilla. Na razie informacje z ich strony są bardzo enigmatyczne. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.