Który aktor powinien zastąpić Henry'ego Cavilla w roli Supermana? [WYNIKI SONDY]
Sergiusz Kurczuk
20.09.2018 09:14
Który aktor powinien zastąpić Henry'ego Cavilla w roli Supermana? [WYNIKI SONDY] Fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Który aktor zostanie nowym Supermanem? Na razie możemy tylko spekulować. Kogo wybrali czytelnicy Antyradio.pl?

Wciąż nie potwierdzono informacji z początku września 2018 roku, według której Henry Cavill zrezygnował z roli Supermana na rzecz udziału w serialu Netfliksa „Wiedźmin. Trudno jest więc mówić o ewentualnym zastępcy w kolejnych filmach DCEU. Plotki dotyczą nie tylko odtwórcy Człowieka ze Stali, ale również Mrocznego Rycerza. Podobno Ben Affleck nie wystąpi w solowym filmie o Batmanie. Wygląda na to, że kinowe uniwersum DC zatrzęsie się w posadach. Postanowiliśmy zapytać naszych czytelników, który aktor nadaje się na zastępcę Henry'ego Cavilla. Kto zwyciężył?

Superman - kto zastąpi Henry'ego Cavilla?

Natychmiast pojawiły się plotki, że Warner Bros., planuje zaangażować do roli Supermana Michaela B. Jordana. Byłaby to pierwsza wersja czarnoskórego Supermana na dużym ekranie. W historii kina i telewizji było już kilku Supermanów. Najsłynniejszym był jednak Christopher Reeves. Do czasu, aż w niebieski kostium i czerwoną pelerynę wskoczył Cavill. Według wielu fanów DC aktor jest urodzony do tej roli. Żaden aktor nie może jednak grać do końca życia jednej postaci. Prędzej czy później, ktoś musiałby zastąpić Cavilla w roli słynnego Kryptonianina. Który aktor wygrał w naszym głosowaniu?

Zrzut ekranu 2018-09-20 o 08.33.28

Trzecie miejsce zajął Channing Tatum, który zdobył 14% głosów. Do tej pory był kojarzony z innym superbohaterem. Aktor miał wystąpić w solowym filmie o mutancie o pseudonimie Gambit. Biorąc pod uwagę przejęcie studia 21th Century Fox przez Disneya, film raczej nie dojdzie do skutku. 

Channing Tatum Fot. Channing Tatum

Na drugim miejscu wylądował Armie Hammer z 17% głosów. Hammer znany z takich filmów jak „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Tamte dni, tamte noce”, czy „Jeździec znikąd był brany pod uwagę, jako odtwórca innego herosa z uniwersum DC - Shazama. Nadawałby się również na Supermana. 

Armie Hammer Fot. Armie Hammer

Pierwsze miejsce ex aequo zdobyli Jamie Dornan i Matt Bomer. Obaj dostali 19% głosów i obaj wygrali, ponieważ urodą przypominają Hnry'ego Cavilla. Trzeba przyznać, że byliby godnymi następcami aktora. 

Jamie Dornan i Matt Bomer Fot. Jamie Dornan i Matt Bomer

Czy nasze przewidywania się sprawdzą? Czy Cavill rzeczywiście zrezygnował z roli Supermana? Na razie pozostaje nam czekać na dalsze informacje w tej sprawie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.