Który film o superbohaterach z 2017 roku jest najlepszy? [SONDA]

Natalia Hluzow
01.12.2017 12:03
Który film o superbohaterach z 2017 roku jest najlepszy? [SONDA] Fot. kadry z wideo

„Thor: Ragnarok”, „Wonder Woman” a może „Logan”? Który z tegorocznych „superhero movies” zachwycił Was najbardziej?

Grudzień to miesiąc podsumowań, zaczynamy go więc od podsumowania tegorocznego rynku filmów superbohaterskich, na którym od marca do listopada dzielnie walczyły postaci z komiksów DC i Marvela. Wysokobudżetowe produkcje poświęcone superherosom od lat budzą gigantyczne emocje fanów, którzy z ogromną uwagą śledzą ich losy od momentu ogłoszenia, że projekt jest w przygotowaniu, przez ujawnienie obsady, publikację pierwszego zwiastuna, po premierę i żywo komentowane recenzje.

Który z nich w 2017 roku wzbudził tych emocji najwięcej? Wyniki ze sprzedaży biletów wskazują, że widzowie na całym świecie najchętniej chodzili do kina na „Spider-Man: Homecoming”, „Strażników Galaktyki vol.2” i „Wonder Woman”. Krytycy i znawcy kina najbardziej docenili natomiast „Logana” i również „Wonder Woman” – filmy zyskały najwyższe noty na Rotten Tomatoes, zostały wyróżnione przez National Board of Review i wystawione w wyścigu po Oscary.

2017 rok przyniósł też dużą różnorodność filmów superbohaterskich na skalę, z jaką nie spotkaliśmy się w poprzednich latach. Prócz klasycznej „Ligi sprawiedliwości”, w tym roku mieliśmy okazję obejrzeć feministyczną „Wonder Woman”, dwie komedie („Thor: Ragnarok”, „Strażnicy Galaktyki vol. 2”), westernowo-dramatycznego „Logana” i świeży reboot „Spider-Mana”, który po raz pierwszy nie zaczął od opowiedzenia genezy postaci i również po raz pierwszy pokazał prawdziwych nastolatków.

Która z tych wariacji na temat filmów o superbohaterach najbardziej przypadła Wam do gustu? Weźcie udział w sondzie i podzielcie się swoimi wrażeniami! Macie czas do niedzieli 3 grudnia 2017 do godziny 24:00. 

sonda wyniki Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.