Który film z Margot Robbie jest najlepszy? [SONDA]

Kamil Kacperski
23.11.2018 16:08
Który film z Margot Robbie jest najlepszy? [SONDA] Fot. AFP/EAST NEWS

Australijska aktorka jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie, a jej filmy (w większości) stają się przebojami wśród publiczności i krytyków. Ale który z nich jest najlepszy?

Większość mainstreamowej publiczności poznała Margot Robbie dzięki filmowi "Wilk z Wall Street", gdzie kobieta zagrała drugą żonę Jordana Belforda (Leonardo DiCaprio) o imieniu Naomi. Od tamtego czasu jej kariera rozwinęła się w bardzo szybkim tempie - aktorka zagrała w takich hitach komercyjnych, jak "Suicide Squad", czy "Tarzan: Legenda". Nie stroniła również od mniejszych produkcji - Robbie wcieliła się w łyżwiarkę Tonyę Harding w filmie biograficznym "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" czy dramacie "Maria, królowa Szkotów", w którym zagrała kolejną prawdziwą postać, królową Elżbietę I. 

Obecnie aktorka współpracuje z Quentinem Tarantino w filmie "Once Upon a Time in Hollywood", które opowie historię dwóch aktorów (DiCaprio i Brad Pitt) mieszkających w Los Angeles z przełomu lat 60. i 70. Robbie wcieli się w Sharon Tate, byłą żonę Romana Polańskiego, którą zamordowali wyznawcy Charlesa Mansona. W rolę polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha. Oprócz tego zobaczymy ją również w "Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)", gdzie po raz kolejny wcieli się w postać Harley Quinn. Antybohaterce DC użyczy też głosu w filmie "Lego Przygoda 2". 

Najlepsze filmy z Margot Robbie 

Nie można również nie wspomnieć o tym, że mimo niezbyt imponującego doświadczenia w branży, Robbie ma już na koncie nominacje do Oscara w kategorii najlepszej kobiecej roli pierwszoplanowej za "Jestem najlepsza. Ja, Tonya". Aktorka uległa jednak Frances McDormand, która wystąpiła w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". 

Australijka występowała w filmach z Willem Smithem, Leonardo DiCaprio, Domnhallem Gleesonem, Ryanem Goslingiem, Bradem Pittem, Stevem Carellem, Chrisem Pinem, czy Saoirse Ronan. Lista jest naprawdę imponująca i aż ciężko uwierzyć, że osiągnięcie takiego sukcesu zajęło jej właściwie tylko 5 lat (od premiery "Wilka z Wall Street"). A teraz pytanie do Was - który film z Margot Robbie uważacie za najlepszy?

W jakich filmach wystąpiła Margot Robbie?

Głosy będziemy zbierali do piątku 30 listopada 2018 roku. Dzięki temu, że jej filmografia nie jest bardzo przepastna, do wyboru macie właściwie każdy film z udziałem Margot Robbie. Który z nich jest najlepszy? To już zależy od Was!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.