Który film z serii "X-Men" jest najlepszy? [SONDA]

12.06.2019 11:46
Który film z serii "X-Men" jest najlepszy? [SONDA] Fot. materiały prasowe

Seria "X-Men" dobiegła końca wraz z premierą filmu "X-Men: Dark Phoenix". Z tej okazji postanowiliśmy wyłonić najlepszy film o mutantach od studia Fox. Zapraszamy do głosowania!

Seria filmów o mutantach zaserwowana nam przez studio Fox dobiegła końca. "X-Men: Dark Phoenix" był finałem historii, którą śledziliśmy od 19 lat. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy sprawdzić, którą produkcję z serii "X-Men" uważacie za najlepszą. Zapraszamy do udziału w sondzie.

Który film z serii "X-Men" jest najlepszy? 

Historia filmów z mutantami w roli głównej sięga początków XXI wieku. Od kiedy studio Fox wyprodukowało pierwszy film z "X-Men" w tytule minęło wiele lat, a sama seria przeszła olbrzymią przemianę. Doszło do restartu serii i wymiany niemalże całej obsady. Jedne produkcje odnosiły sukces i zyskiwały przychylność widzów, inne wręcz przeciwnie. "X-Men Geneza: Wolverine" powszechnie uznawany jest za jeden z najgorszych filmów z gatunku superhero, zaś finał serii zatytułowany "X-Men: Dark Phoenix" został okrzyknięty najgorszym od czasu słabego "X-Men: Ostatni Bastion".

Przeczytaj także
Foto: materiały promocyjne Fot. Foto: materiały promocyjne

Jednak mutanci od Foxa to nie tylko pasmo porażek. W międzyczasie pojawiły się również powiewy świeżości jak "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", kultowa już część pierwsza oraz absolutnie genialny "Deadpool". Z uwagi na to, że nasza przygoda z Charlesem Xavierem, Magneto i resztą ekipy dobiegła końca, stawiamy pytanie - który film z serii "X-Men" jest najlepszy? Zapraszamy do udziału w sondzie. 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.