Który z bohaterów MCU jest najsilniejszy? [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
21.08.2018 12:40
Który z bohaterów MCU jest najsilniejszy? [WYNIKI SONDY] Fot. materiały prasowe

Użytkownicy Antyradia.pl wybrali najpotężniejszego superbohatera z MCU. Który z Avengerów może dopisać to wyróżnienie do swojego CV? Jednego możecie być pewni: nie Hawkeye.

W połowie sierpnia 2018 roku zapytaliśmy Was o to, który z superherosów znanych z filmów MCU jest Waszym zdaniem najsilniejszy. Do wyboru było 5 możliwości: Hulk, Thor, Iron Man w zbroi Hulkbuster, Vision oraz Giant-Man, czyli ogromna wersja Ant-Mana. Z konkursu zdyskwalifikowaliśmy bohaterów najbardziej „ludzkich”, czyli Kapitana Amerykę, Black Panthera, Hawkeye'a, Doktora Strange'a (walka wręcz nie jest jego mocną stroną) i Zimowego Żołnierza.

Pod uwagę oprócz samej surowej siły braliśmy pod uwagę jeszcze przygotowanie taktyczne do pojedynków oraz arsenał, którym dysponują postaci. Na tym polu najgorzej wypadają Giant-Man i Hulk, którzy do siania rozwałki używają po prostu swoich kończyn. Zdecydowanie najwięcej gadżetów do swojej dyspozycji ma Iron Man, zaś Thor i Vision dzierżą bardzo potężne narzędzia - kolejno Stormbreakera oraz Kamień Umysłu.

Który z superbohaterów MCU jest najpotężniejszy?

Okazuje się jednak, że nasi czytelnicy za nic mają geniusz Tony'ego Starka, potęgę Kamienia znajdującego się w czole Visiona, czy ogromny rozmiar Giant-Mana. Jak łatwo było przewidzieć, prawdziwy pojedynek odbył się między Hulkiem a Thorem, bo to właśnie Ci dwaj panowie zdobyli większość głosów. Czego nie mogliśmy jednak przewidzieć, to tego, jak bardzo Bóg Piorunów zmiażdży zielonego potwora - według Was to właśnie Thor jest zdecydowanie najpotężniejszym superbohaterem w MCU. Postać Chrisa Hemswortha zdobyła zawrotne 70% wszystkich głosów, zostawiając daleko w tyle swoją konkurencję.

sonda

Tak jak wspomnieliśmy - drugie miejsce z 15% głosów zajął Hulk. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Vision i Iron Man operujący Hulkbusterem, natomiast ranking zamknął Giant-Man, który zdobył zaledwie 3% Waszych głosów.

Avengers 4 - kiedy premiera?

Większość postaci będziemy mieli okazję zobaczyć w nadchodzącym „Avengers 4”, które pojawi się w kinach już w kwietniu 2019 roku. Być może wydarzenia przedstawione w kolejnym filmie MCU spowodują zmiany w rankingu najsilniejszych herosów?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.