Kukiełka Slappy powraca w pierwszym zwiastunie „Gęsiej skórki 2”

Sergiusz Kurczuk
12.07.2018 11:17
Kukiełka Slappy powraca w pierwszym zwiastunie „Gęsiej skórki 2” Fot. kadr z filmu Gęsia skórka 2

„Gęsia skórka” znowu będzie siać postrach w umysłach młodych fanów horrorów. Do sieci trafił pierwszy zwiastun sequela filmu opartego na prozie R.L. Stine'a.  

„Gęsia skórka” to seria 62 powieści grozy dla młodszych czytelników autorstwa R.L. Stine'a, które zaczęły pojawiać się na amerykańskim rynku na początku lat 90. ubiegłego wieku. Bardzo szybko zyskała ogromną popularność, bo już 3 lata po premierze 1. tytułu pojawił się kanadyjsko-amerykański serial oparty na historiach stworzonych przez Stine'a. To właśnie ta produkcja telewizyjna sprawiła, że polskie dzieciaki lat 90. bardzo dobrze znają historie o krwi potwora, przeklętej masce, czy opętanej kukiełce imieniem Slappy. W 2015 roku pojawiła się pierwsza filmowa adaptacja świata stworzonego przez Stine'a. Już niedługo pojawi się sequel filmu. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

„Gęsia skórka 2” - pierwszy zwiastun

2. część „Gęsiej skórki” (w oryginale noszącej tytuł „Goosebumps 2: Haunted Halloween”) ponownie zobaczymy potwory dobrze znane czytelnikom książek i wodzom serialu. W zwiastunie zaprezentowano, z jakimi monstrami przyjdzie się zmierzyć głównym bohaterom filmu.

Zobaczymy śnieżnego potwora, wilkołaka, wiedźmy i inne dobrze lub mniej znane potwory (w tym mordercze żelki w kształcie misiów!). Każdy fan „Gęsiej skórki” na pewno ucieszy się z powodu powrotu jednej z najsłynniejszych postaci ze świata Stine'a - nawiedzonej kukiełki Slappy, która rozpęta piekło w miasteczku głównych bohaterów.

Film na podstawie scenariusza Roba Liebera wyreżyserował Ari Sandel. W produkcji udział wzięli między innymi znany z najnowszej adaptacji powieści grozy „To” Jeremy Ray Taylor, Caleel Harris, Chris Parnell, Madison Iseman i Ken Jeong. „Gęsia skórka 2” nawiedzi amerykańskie kina 11 października 2018 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć film w Polsce, ale prawdopodobnie data premiery również wypadnie w okolicach święta Halloween

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.