Kup repliki rekwizytów z „Przebudzenia mocy”

Robert Skowronski
02.06.2016 12:49
Kup repliki rekwizytów z „Przebudzenia mocy” Fot. collectibles.starwars.com

Disney i Lucasfilm zaproponowały fanom „Gwiezdnych wojen” kolejne gadżety. Nie są to jednak byle jakie produkty, a odwzorowane z wielką pieczołowitością repliki.

To rzeczy, które widzowie mogli zobaczyć w „Przebudzeniu mocy”, a ich wykonaniem zajęła się firma Propshop, która wykonała też rekwizyty do dzieła J.J. Abramsa. Proces twórczy odbył się w Pinewood Studios z wykorzystaniem technologii druku 3D. Tym samym powstały wierne kopie przedmiotów przedstawionych w hicie Disneya.

Początkowo dostępne są one wyłącznie w sprzedaży internetowej dotyczącej terenu Stanów Zjednoczonych, a znaleźć je można pod TYM adresem. W ofercie znalazło się dokładnie osiem przedmiotów. Wśród nich limitowany do 500 sztuk hełm Finna z czasów kiedy jeszcze służył jako szturmowiec (1750 dolarów), maska Kylo Rena (2000 dolarów), hełm Poe Damerona (1500 dolarów), a także stopiona maska Dartha Vadera (limitowana do 500 sztuk, koszt każdej to 3500 dolarów).

Znaleźć też można repliki kosmicznej broni. Kusza Wookiego (2500 dolarów), miecze świetle Kylo Rena (1250 dolarów) oraz Rey (1250 dolarów), a także broń bohaterki, którą posługiwała się na planecie Jakku (1250 dolarów). Do każdego gadżetu dołączony jest certyfikat autentyczności z nadrukowanym numerem seryjnym. Towary wysyłane są w drewnianych skrzynkach z logo „Gwiezdnych wojen” - w takich też były dostarczane na plan.

Zobaczcie jak prezentują się przedmioty będące mokrym snem każdego kto ma bzika na punkcie „Przebudzenia mocy”:

Dyrektor Propshop, James Enright, jest szczęśliwy z możliwości zaprezentowania gadżetów i podkreśla, że stanowią one unikatowe rzeczy:

Jesteśmy zadowoleni, że będziemy w stanie wyprodukować taką przełomową linię towarów. Została ona zaprojektowana, wykonana i wykończona przez ręce specjalistów od rekwizytów filmowych oraz artystów, którzy bardzo ciężko pracowali, aby stworzyć coś, co wiemy, że uczyni fanów i filmowców dumnymi.

Propshop na rynku rekwizytów filmowych działa już od 20 lat. Jakość firmy polega na tym, że bez względu na to ile zabierze to czasu, specjaliści dbają o każdy szczegół. Zaawansowana technologia i włożenie w swoją pracę serca sprawiają, że czynności wykonywane przez firmę stały się jej pasją. Zobaczcie proces wykonywania przedmiotów z „Gwiezdnych wojen”:

Przedstawiamy też wideo, w którym pokazano dokładny proces tworzenia repliki maski Dartha Vadera:

Wcześniej na aukcję trafiła kurtka Hana Solo, można też stworzyć własny strój Lorda Vadera, sprawić sobie maskę Wookiego, a dzięki wirtualnej rzeczywistości doświadczyć władania mieczem świetlnym.

Sprawilibyście sobie któryś z gadżetów?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.