22.02.2019 13:20

"Kurier": w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Pasikowskiego

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego pod tytułem "Kurier". Historia ukazana w produkcji opowiada o wojennych losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego, kiedy działał jako kurier AK.

Kurier
foto: kadr z wideo

Sensacyjna opowieść o misji Kuriera z Warszawy twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów" zagości na ekranach 15 marca 2019 roku. Przedsmak emocji, jakie czekają na widzów w kinach, przynosi drugi, oficjalny zwiastun produkcji. Znalazły się w nim nowe sceny i jeszcze więcej akcji, emocji i gwiazd.

Kurier na nowym zwiastunie

W obsadzie "Kuriera" zobaczymy bowiem nie tylko uzdolnionych przedstawicieli młodej generacji, takich jak odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński ("Belfer" w reżyserii Łukasza Palkowskiego) czy Patrycja Volny ("1983", czyli pierwszy polski serial Netflixa, "Obywatel Jones") ale również wielu znanych i cenionych aktorów, takich jak: Tomasz Schuchardt, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Grzegorz Małecki i Jan Frycz. A tak wygląda sam zwiastun:

Kurier - kiedy premiera filmu Pasikowskiego?

Nowy film Władysława Pasikowskiego, to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski. 

"

Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych "

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski
Przeczytaj także Krzysztof Zalewski nagrał nowy utwór do filmu Władysława Pasikowskiego

Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego - inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio - współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga", którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów. 

Premiera filmu "Kurier" o Janie Nowaku-Jeziorańskim odbędzie się 15 marca 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Władysław Pasikowski Kurier