Kurt Russell w nowym zwiastunie „Strażników Galaktyki 2”

Robert Skowronski
01.03.2017 10:28
Kurt Russell w nowym zwiastunie „Strażników Galaktyki 2” Fot. kadr z wideo

„Jesteśmy rodziną” - takie sformułowanie pada w świeżym trailerze „Strażników Galaktyki 2”. Zapraszamy więc na rodzinne spotkanie gdzieś we wszechświecie.

Jeszcze nim udostępniony został pierwszy zwiastun filmu Jamesa Gunna wiedzieliśmy, że na ekranie pojawi się Kurt Russell jako ojciec Petera Quilla. Do historii przeszła pełna dramaturgii scena, w której Luke Skywalker poznaje swojego ojczulka. W „Strażnikach Galaktyki 2” takiego ciężaru nie ma, ale jest to nie mniej emocjonujące spotkanie.

Ojciec Star-Lorda nazywa się Ego. Jest to żywa planeta, która podróżuje przez galaktykę i pożera inne planety, a następnie kumuluje ich moc. Bohater narodził się w umysłach Stana Lee i Jacka Kirby'ego, a po raz pierwszy pojawił się w komiksowych przygodach Thora w 1966 roku.

W drugiej części na podstawie scenariusza Jamesa Gunna, Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane.

Obraz trafi do kin 5 maja 2017 roku. Na ekranie pojawią się Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro, Bradley Cooper (a w zasadzie jego głos), a także Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis oraz Sylvester Stallone i Elizabeth Debicki. Ostatnią nowiną obsadową była ta dotycząca tego, że w „Strażnikach Galaktyki 2” pojawi się Rob Zombie:

Na fotografii widzimy go obok Jamesa Gunna. Zombie jednak na potrzeby filmu użyczył jedynie swojego głosu. Nie zobaczymy go zatem na ekranie.

Przed Wami najnowszy zwiastun „Strażników Galaktyki 2”, który został pokazany w programie Jimmy'ego Kimmela:

Strażnicy Galaktyki pojawią się także w „Avengers: Infinity War”. Informację podał Vin Diesel podczas live streamu na swoim fanpage'u. Premiera „Avengers: Infinity War” została zaplanowana na maj 2018.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.