Kurt Russell wystąpi w „Strażnikach Galaktyki 2”?

Robert Skowronski
16.12.2015 16:32
Kurt Russell wystąpi w „Strażnikach Galaktyki 2”? Fot. materiały prasowe; Ann Porter/Broadimage/East News

Aktor jest w trakcie rozmów dotyczących obsadzenia go w nowym filmie Jamesa Gunna. W kogo miałby się wcielić?

Fani „Strażników Galaktyki” zachodzą w głowę kto może być ojcem głównego bohatera, Petera Quilla - zwanego też Star Lordem. Jego tożsamość stanowi tajemnicę, gdyż jak zapowiedział James Gunn, w swoich ekranizacjach nie ma zamiaru podążać za komiksowym oryginałem.

Plan drugiej odsłony marvelowskiego hitu ma ruszyć na początku 2016 roku i szukana jest osoba, która mogłaby zagrać rodzica Star Lorda. Okazuje się, że spośród wielu kandydatów, reżyser to właśnie Kurta Russella widzi w tej roli. Aktor w związku z tym ma się wkrótce spotkać z przedstawicielami studia. Miałby on poszerzyć grono gwiazd, które już znajduje się w obsadzie - wśród niej są takie nazwiska, jak: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro czy Bradley Cooper.

Żadna oficjalna decyzja jeszcze niezapadła, a aktor nie miał nawet okazji przeczytać scenariusza. Russell byłby drugim nowym odtwórcą w „Strażnikach Galaktyki 2”, gdyż inną świeżą twarzą na ekranie będzie Pom Klementieff, która zagra Mantis.

Nieznane są szczegóły fabuły, mówi się jednak, że dużą rolę odegra w niej ojciec Petera Quilla. O wszystkim przekonamy się w maju 2017 roku, kiedy to jest planowana premiera filmu. James Gunn raczej nie kwapi się, żeby uchylić choć rąbka tajemnicy dotyczącej scenariusza:

To nie dlatego, że ucięto mi jaja, obiecuję, ale dlatego, że tajemnica jest dobrym sprzymierzeńcem przy tworzeniu „Strażników Galaktyki 2”.

Rok 2015 obfitował dla Kurta Russella w udział w dwóch dużych projektach. Pojawił się on w „Szybkich i Wściekłych 7”, a wkrótce ujrzymy go także w „Nienawistnej ósemce” Quentina Tarantino.

Chcielibyście zobaczyć Kurta Russela w „Strażnikach Galaktyki 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.