Lady Gaga zostanie czarnym charakterem Disneya?

Natalia Hluzow
10.10.2018 17:24
Lady Gaga zostanie czarnym charakterem Disneya? Fot. James Gourley/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W sieci pojawiła się plotka, że piosenkarka jest typowana do roli Urszuli w aktorskiej wersji „Małej Syrenki”.

Ostatnimi czasy robi się coraz głośniej o kolejnej aktorskiej wersji słynnej animacji Disneya. Mowa oczywiście o „Małej syrence”, która w sierpniu 2018 wypłynęła na fali plotek, że syrenkę Ariel ma zagrać Zendaya – piosenkarka, tancerka i aktorka, którą ostatnio mogliśmy podziwiać w filmie „Spider-Man: Homecoming”.

Pogłoski na temat tytułowej roli Zendayi w „Małej syrence” nie zostały jeszcze ani obalone, ani potwierdzone. Tymczasem w sieci pojawiła się nowa plotka, która głosi, że w rolę złowrogiej Urszuli miałaby się wcielić Lady Gaga.

Lady Gaga zagra Urszulę w „Małej syrence”?

Informatorzy związani blisko z projektem twierdzą, że Lady Gaga znajduje się bardzo wysoko na liście życzeń Disneya, jeśli chodzi o rolę w „Małej syrence”. Prawdopodobnie miałaby to być właśnie rola Urszuli, przebiegłej ośmiornicy, która podstępem pozbawia Ariel jej przepięknego głosu. Jako pierwszy informację tę podał portal Disinsider.com, zastrzegając, że póki co jest to tylko pogłoska. Nie wydaje się jednak aż tak nieprawdopodobna, biorąc pod uwagę doceniane przez krytyków role Lady Gagi w filmie „Narodziny gwiazdy” czy serialu „American Horror Story”, gdzie piosenkarka dodatkowo dowiodła, że potrafi wcielać się w mroczną postać.

„Mała syrenka” – kiedy premiera?

Reżyserem aktorskiej wersji „Małej syrenki” jest Rob Marshall, twórca „Chicago”, „Wyznań Gejszy” i „Nine”. Za scenariusz odpowiada Jane Goldman („X-Men: Pierwsza klasa”, „Kingsman: Tajne służby”). Muzykę oraz nowe piosenki do filmu skomponują Alan Menken i Lin-Manuel Miranda. Data premiery „Małej Syrenki” nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że jej kolej nastąpi dopiero po premierach aktorskich filmów „Dumbo”, „Aladyn”, „Mulan” i „Król Lew”. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.