Lady Gaga oficjalnie zagra jedną z głównych ról w "Jokerze 2". Zobaczcie pierwszą zapowiedź

05.08.2022 10:04
Lady Gaga oficjalnie zagra jedną z głównych ról w "Jokerze 2". Zobaczcie pierwszą zapowiedź Fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Stało się. Wygląda na to, że Joker znajdzie swoją Harley Quinn w postaci Lady Gagi. Ta bowiem potwierdziła swój występ w nadchodzącym filmie na bazie komiksów DC Comics.

Lady Gaga jako Harley Quinn? Aktorka oficjalnie zagra w Jokerze 2

Kilka tygodni po informacjach, że Lady Gaga negocjowała rolę w filmie "Joker: Folie a deux", aktorka i ikoniczna wokalistka postanowiła potwierdzić swój angaż w nadchodzącej produkcji. Na jej mediach społecznościowych pojawiła się bardzo przyjemna wizualnie animacja, przedstawiająca nam sylwetki głównych bohaterów wpadających sobie w ramiona.

Polecamy

To chyba definitywnie oznacza, że Gaga wcieli się w doktor Harleen Quinzel (niekoniecznie Harley Quinn), czyli psychiatrę, która powoli zakochuje się w Jokerze. Wspomniana zapowiedź przy okazji po raz kolejny potwierdza nam datę premiery "Jokera: Folie a deux" - film ma zadebiutować 4 października 2022 roku:

Polecamy

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Philips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. Przypominamy też, że "Folie a deux" po polsku tłumaczy się jako schorzenie medyczne zwane obłędem udzielonym. Trzeba przyznać, że pasuje to genialnie do tematyki materiału źródłowego.

Według informacji Deadline, zdjęcia do "Joker: Folie a deux" mają ruszyć dopiero w grudniu 2022 roku. Być może wtedy poznamy nieco więcej szczegółów na temat tego projektu. Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.