Lady Gaga znowu zagra w filmie. Czy obraz powtórzy sukces "Narodzin Gwiazdy"?

03.11.2019 11:58
Lady Gaga znowu zagra w filmie. Czy obraz powtórzy sukces "Narodzin Gwiazdy"? Fot. Shutterstock

Nieco ponad rok od premiery filmu "Narodziny Gwiazdy" Lady Gaga ponownie stanie przed kamerą. Piosenkarkę zaprosił do współpracy sam Ridley Scott!

Lady Gaga nie porzuciła marzeń o karierze aktorskiej. Piosenkarka zagra w opartym na faktach filmie Ridleya Scotta o morderstwie w rodzinie Guccich.

Lady Gaga ponownie zagra w filmie

Gwiazda słynąca z szokującego wizerunku i zwariowanych teledysków ma wcielić się w postać Patrizii Reggiani, byłej żony dziedzica rodziny Guccich, skazanej za zlecenie jego morderstwa.

Słynna piosenkarka ma na swoim koncie prawie 28 milionów sprzedanych płyt i jest laureatką 9 statuetek Grammy oraz dwóch Złotych Globów. Gaga otrzymała także Oscara i statuetkę Grammy za piosenkę "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy" w którym zagrała główną rolę.

Przeczytaj także

Scenariusz nowego filmu oparty jest na prawdziwych wydarzeniach sprzed prawie 25 lat i powstał na podstawie książki "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" . Obraz wyreżyseruje sam Ridley Scott.

Twórca hitów "Obcy - 8. pasażer Nostromo", "Thelma & Louise", "Gladiator" i "Łowca androidów" rozważał wyreżyserowanie historii rodziny z Mediolanu już dekadę temu.

Wtedy w głównych rolach planował obsadzić Angelinę Jolie i Leonardo DiCaprio. Projekt jednak nie doszedł do skutku.

W 2016 roku Gaga dostała Złoty Glob w kategorii Najlepsza Aktorka za udział w serialu American Horror Story. W 2019 była nominowana do Oskara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa za film "Narodziny Gwiazdy".

Czy współpraca z legendarnym reżyserem sprawi, że Gaga otrzyma kolejną złotą statuetkę?

Zobacz również: Lady Gaga w Cyberpunku 2077. Tajemnicze spotkanie w siedzibie CDP

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.