„Laleczka Chucky” powraca. Tym razem na mały ekran

Sergiusz Kurczuk
12.02.2018 15:37
„Laleczka Chucky” powraca. Tym razem na mały ekran Fot. Wojtek Laski/East News, kadr z filmu Laleczka Chucky

Twórca serii „Laleczka Chucky” przywróci morderczą zabawkę do życia. Zamiast kolejnego filmu, stworzy serial z okazji 30-lecia premiery pierwszej części. 

7 części filmów, 30 lat w świadomości fanów horrorów. Jednak to za mało. Już niedługo Chucky będzie mordował ponownie. Zamiast kinomanów, na swoje ofiary wybrał jednak telewidzów. Prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku zobaczymy serial opowiadający o Charlesie Lee Rayu - seryjnym mordercy, który po śmierci wcielił się w niewinnie wyglądająca zabawkę. Seria z filmu na film była coraz mniej popularna, ale nie można odmówić jej czarnego humoru, za pomocą którego często drwiła z rodzaju horroru, jakim są slashery

„Laleczka Chucky jako serial”

Serwis Bloody Disgusting donosi, że twórca oryginalnego filmu ponownie stanie za kamerą, ale tym razem telewizyjną. Don Mancini chce uhonorować swoje dzieło i dać wiernym fanom „Laleczki Chucky” prezent w postaci serialu. Wszystko z okazji 30. urodzin pierwszej części filmu. Nie jest to pierwszy raz Chucky'ego z małym ekranem dwie ostatnie części, w tym „Kult laleczki Chucky” z 2017 roku, powstały jako produkcje telewizyjne/internetowe. Serial ma mieć 8 odcinków. Produkcją zajmie się David Kirschner, który stałym fanem serii powinien być równie znany, co Mancini. 

Jeśli obawiacie się, że Mancini postanowił zrebootować serię na potrzeby telewizji, uspokajamy Was. Twórca nie podąży drogą innych słynnych reżyserów slasherów i serial będzie kontynuacją filmów. Serial rozpocznie się w momencie, w którym zakończył się „Kult laleczki Chucky”. Mancini obiecuje widzom, że serial ma być o wiele mroczniejszy niż ostatnia część filmu i znacznie straszniejszy. Na razie nie wiadomo jaka stacja powoła nowe przygody morderczej lalki do życia ani kiedy zaplanowano datę premiery. Całkiem możliwe, że będzie to listopad 2018 roku, kiedy przypadają urodziny pierwszej części filmu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.