05.06.2019 13:58

"Laleczka" - Mark Hamill straszy jako Chucky w nowym klipie z horroru

W sieci pojawił się nowy klip zapowiadający horror "Laleczka", w którym główną rolę gra sam Mark Hamill (Luke Skywalker, Joker). Zobaczcie i posłuchajcie jak przerażający jest aktor w roli Chucky.

Chucky
foto: kadr z wideo

Chucky powraca i jest tak samo przerażający jak zwykle. Nowy film "Laleczka" opowie nieco odświeżoną historię o psychopatycznej laleczce mordującej dla zabawy. W produkcji zobaczymy m.in. Aubrey Plazę znaną z serialu "Park & Recreations", natomiast w tytułową rolę wcieli się Mark Hamill, który po latach grania Jokera w filmach i serialach animowanych DC powraca na duże ekrany z rolą głosową w "Laleczce". 

Laleczka - nowy klip z Chuckym w roli głównej

To właśnie próbkę możliwości Hamilla możemy usłyszeć w nowym klipie z "Laleczki", w którym przerażający Chucky bawi się w kotka i myszkę z młodym chłopcem o imieniu Andy. Dzieciak zaczyna machać agresywnie kijem bejsbolowym, przez co niszczy wiele elementów wystroju mieszkania. Cała ta destrukcja sprawia laleczce naprawdę ogromną frajdę. Zobaczcie nowy fragment horroru z Markiem Hamillem:

Cały klip kończy się cliffhangerem i obrzydliwym śmiechem tytułowej laleczki Chucky. Hamill od prawie 30 lat specjalizuje się w fantastycznym śmiechu - mogliśmy go usłyszeć setki razy w serialach animowanych o Batmanie, wielu filmach z serii DC Animated, a także gier "Batman: Arkham". Aktor grał oczywiście Jokera i do dziś jest przez wielu uważany za idealnego Księcia Zbrodni z Gotham, który łączy w sobie poczucie humoru, tendencje psychopatyczne, a także dużą inteligencję. 

Laleczka - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy - główne role w filmie "Laleczka" zagrają Aubrey Plaza i Mark Hamill, a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. znanego z "Atlanty" Briana Tyree Henry'ego i Gabriela Batemana. Film zadebiutuje już 20 czerwca 2019 roku. 

Tagi: News Laleczka Chucky Mark Hamill