Lalka Anbelle w makabrycznym pranku

Sergiusz Kurczuk
10.08.2017 13:13
Lalka Anbelle w makabrycznym pranku Fot. youtube

W kinach niebawem pojawi się druga część spin-offu filmu „Obecność” pod tytułem „Annabelle: Narodziny zła”. Demoniczna lalka straszy nie tylko z kinowego ekranu. Postanowiono użyć jej w internetowym pranku. 

Są takie miejsca na świecie, które przerażają samą atmosferą. Należą do nich sklepy z dziwacznymi rzeczami, które są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Można w nich znaleźć naprawdę pokręcone przedmioty, takie jak spreparowane nieistniejące zwierzęta, makabryczne urządzenia sprzed kilku setek lat, czy tajemnicze księgi oprawione w skórę. Wśród tych szpargałów często siedzą porcelanowe lalki, które podobnie jak klauny niby mają umilać dzieciom czas, ale z dziwnego powodu budzą przerażenie nawet wśród dorosłych.

W jednym z tego typu sklepików postanowiono urządzić straszny prank. Wykorzystano w tym celu replikę lalki oraz postać opętanej dziewczynki z horroru „Annabelle”. Film o nawiedzonej lalce jest powiązany z inną serią - „Obecność”. Nieświadome niczego ofiary siadały przy stoliku naprzeciwko lalki, która w pewnym momencie zaczynała kręcić głową, a w jednej ze starodawnych szaf siedziała wystylizowana na upiora dziewczynka. Tajemnicze miejsce podwajało przerażenie wśród osób, które zostały nabrane. Zresztą zobaczcie sami nagranie z kanału Scary Closet.

Jak widać nie wiele potrzeba, żeby kogoś nastraszyć. W pranku nieświadomie wziął udział młody raper Lil Twist. Chłopak, widząc ruszającą się lalkę i słysząc krzyczącą dziewczynkę, zaczął uciekać, wywracając stolik. Na szczęście tego typu straszydła występują jedynie w internetowych żartach i filmach. Jeśli chcecie mieć namiastkę tego, co zobaczyliście, 11 sierpnia do kin wchodzi druga część horroru o opętanej lalce pod tytułem „Annabelle: Narodziny zła”. Opisywaliśmy już podobny prank, w którym z telewizora w supermarkecie wychodziła dziewczynka z „Ringu”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.