31.01.2020 13:56

Lalka Baby Yoda, która wkrótce trafi do sprzedaży, jest o 5 mln $ tańsza od oryginału. Skusicie się na taką okazję?

Doskonale odtworzona lalka Baby Yoda trafi w tym roku do sprzedaży. To prawdziwa okazja, gdyż zabawka jest aż 5 milionów $ tańsza od oryginału!

Foto: materiały prasowe Sideshow Collectibles
Foto: materiały prasowe Sideshow Collectibles

Choć szum wokół Baby Yody znacznie ucichł, zielony stworek wciąż zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach fanów na całym świecie. Gadżetowa machina pracuje na pełnych obrotach, dostarczając nam coraz to nowszych akcesoriów nawiązujących do Dzieciaka. Już wkrótce na scenę wejdzie jednak zawodnik, z którym poprzednicy nie będą mogli się równać. Wykonana z dokładnością do najmniejszych detali figurka w skali 1:1 to coś, o czym marzy każdy fan Baby Yody. Co więcej, zabawkę będzie można nabyć "po okazyjnej cenie".

Baby Yoda - lalka, która wkrótce trafi do sprzedaży, jest 5 milionów $ tańsza od oryginału!

Gdy w finałowym odcinku serialu "The Mandalorian" dwóch szturmowców zaczęło okładać pięściami uwięzionego w worku Dzieciaka, Jon Favreau poinformował jednego z aktorów, że właśnie uderzył lalkę wartą 5 milionów dolarów. Mężczyzna doznał niemałego szoku na wieść o tym, ile wart jest filmowy rekwizyt. Zwłaszcza, że do omawianego ujęcia można było użyć worka ziemniaków i nie zrobiłoby to żadnej różnicy.

Disney+
Disney+
Przeczytaj także "The Mandalorian" - gwiazdor serialu zdradził przyszłe losy Baby Yody

Już wkrótce, za sprawą Sideshow Collectibles, do sprzedaży trafi figurka Baby Yoda, wykonana w skali 1:1 - czyli wyglądająca identycznie, jak jej serialowy odpowiednik. Zasadniczą różnicą jest jednak cena. Zabawka, którą będzie można nabyć w okresie sierpień-październik 2020, kosztuje 350 dolarów, czyli o 4,999,650 dolarów mniej niż oryginał. Trzeba przyznać, że to prawdziwa okazja.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Czy Mel Brooks wymyślił Baby Yodę 30 lat przed premierą serialu "The Mandalorian"?

Lalkę można kupić w preorderze na stronie www.sideshow.com. Sam Baby Yoda powróci w drugim sezonie "The Mandalorian", który zadebiutuje jeszcze w 2020 roku.

Zobacz też: Jak wyglądałby Baby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Okazuje się, że nie najgorzej!

Tagi: News Seriale Star Wars The Mandalorian