Ławnik w sprawie Heard kontra Depp stwierdził, że: "jej historia nie trzymała się kupy"

17.06.2022 11:42
Ławnik w sprawie Heard kontra Depp stwierdził, że: "jej historia nie trzymała się kupy" Fot. Pool Reuters/Associated Press/East News

Jakiś czas temu zakończyła się batalia sądowa między Johnnym Deppem a Amber Heard w sprawie zniesławienia, którego kobieta miała się dopuścić w artykule dla Washington Post. Teraz sytuację skomentował jeden z ławników.

Ławnik o sprawie między Deppem a Heard

Od ogłoszenia wyniku w rozprawie między Johnnym Deppem a Amber Heard minęło już kilka dni, więc osoby zaangażowane w sprawę zaczęły ją komentować publicznie. Głos zabrała nie tylko Amber Heard, ale także jeden z ławników.

Polecamy

Ten został poproszony o wywiad przez Good Morning America i oczywiście poprosił o zachowanie anonimowości. W rozmowie z dziennikarzami GMA wyjaśnił, że zdaniem ławy przysięgłych "reakcje Heard nie były wiarygodne", a jej zeznania były pełne "krokodylich łez":

Płacz, jej ruchy i miny, patrzenie na nas... wszyscy czuliśmy się bardzo niekomfortowo. Oprócz tego, jej historia się nie trzymała kupy. Odpowiadała na pytanie, zaczynała płakać, a dwie sekundy później znów miała kamienną twarz. Część z nas uznawała, że roniła krokodyle łzy.

Przysięgli nie czuli tego samego w przypadku Johnny'ego Deppa:

Większość z ławy przysięgłych uznawała, że słowa Deppa były po prostu bardziej wiarygodne. Zdawał się być bardziej prawdziwy w tym, co mówi i jak odpowiada na pytania. Był stabilny emocjonalnie przez cały ten proces.

Polecamy

Ławnik na koniec podkreślił, że w tej sprawie tak naprawdę nie ma wygranego i cała sytuacja była chora:

Oboje byli dla siebie straszni i znęcali się nad sobą nawzajem. Nie sądzę więc, by którekolwiek z nich miało w tym przypadku rację. Ale prawdę mówiąc, ona zaczęła przesadzać w swoich opowieściach i nie miała dowodów na to, by potwierdzić, że mówiła prawdę.

Tak jak wspomnieliśmy, Heard również zabrała głos w sprawie - w rozmowie z NBC News stwierdziła, że to była "najbardziej przerażająca i odrażająca sytuacja przez jaką w życiu przeszła" i przy okazji oskarżyła użytkowników mediów społecznościowych o to, że ich słowa miały wpływ na wyrok sądu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.