LeBron James zaprezentował nowe kostiumy z „Kosmicznego meczu 2”

18.08.2020 12:49
LeBron James zaprezentował nowe kostiumy z „Kosmicznego meczu 2” Fot. . Pool Getty Images North America/Associated Press/East News

Film „Kosmiczny mecz 2” zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda nowej odsłony słynnego filmu zaprezentowała nowe stroje sportowe dla bohaterów.

Koszykarz LeBron James zastąpi Michaela Jordana w roli głównego bohatera słynnego filmu dla dzieci i młodzieży. Premiera produkcji „Kosmiczny mecz 2” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w sieci pojawił się nowy materiał promocyjny.

Przeczytaj także

„Kosmiczny mecz 2” – jakie stroje będą nosić bohaterowie?

Na oficjalnym koncie promocyjnym filmu, pojawił się właśnie nowy materiał. Zobaczymy na nim LeBrona Jamesa w sportowym stroju, w którym wystąpi w drugiej odsłonie słynnego filmu. Jak prezentuje się nowy „uniform” gwiazdy? Zobaczcie sami.

Przeczytaj także

„Kosmiczny mecz 2” – co już wiemy? 

Informacje na temat powstania filmu „Kosmiczny mecz 2” pojawiają się w sieci już od kilku miesięcy.  „Space Jam: A New Legacy” ma trafić na ekrany światowych kin już 16 lipca 2021 roku. Na ekranie zobaczymy Lebrona Jamesa i Dona Cheadle’a, którym partnerować będą postaci ze „Zwariownych Melodii”, na czele z Królikiem Bugsem.

Za reżyserię odpowiadają Malcom D.Lee, twórca komedii „Girls Trip” i „Night School” oraz Spike Brant, który odpowiadać będzie za część, rozgrywającą się w świecie animowanym.

Czytaj także: Jak miał wyglądać trzeci "Batman" Joela Schumachera? Reżyser wpadł na wiele kontrowersyjnych pomysłów 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.