Leaving Neverland: Gdzie i kiedy oglądać film o Michaelu Jacksonie? [ONLINE, TV]

13.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:22
Leaving Neverland: Gdzie i kiedy oglądać film o Michaelu Jacksonie? [ONLINE, TV] Fot. : CORKERY NEWS/Globe Photos/East News

Leaving Neverland jest głośnym dokumentem stacji HBO, w którym dorośli już mężczyźni, Wade Robson i James Safechuck opowiadają o ich dzieciństwie, które jak się okazuje, nie było kolorowe.

Leaving Neverland jest jak na razie najgłośniejszym dokumentem, który wyszedł w 2019 roku. Dokument trwa aż 4 godziny i skupia się na historii dwóch mężczyzn: Wade'a Robsona i Jamesa Safechucka,którzy opowiadają o tym, jak stali się ofiarami "króla popu". Jackson przez kilka lat miał wykorzystywać ich seksualnie w swojej posiadłości, w Neverland.

Film dokumentalny sieje sporo zamieszania i wywołuje wiele kontrowersji. Niektórzy twierdzą, że oskarżenia mężczyzn są niezgodne z prawdą, a oni sami liczą jedynie na korzyści majątkowe. Inni uważają, że Wade i James mówią prawdę. Pierwsi argumentują swoją postawę tym, że oboje zeznawali pod przysięgą w procesach. Twierdzili, że wokalista nigdy ich nie molestował. Kolejnym argumentem ludzi, którzy uważają te zeznania za kłamstwo, jest to, że Wade Robson przyznał po śmierci Michaela Jacksona, że ten był od zawsze jego idolem. Kiedy mężczyźnie odmówiono roli głównego choreografa w show poświęconemu muzyce Michaela Jacksona w Las Vegas w 2011 roku, mężczyzna wydał książkę o "złych wspomnieniach".

Leaving Neverland: Gdzie i kiedy oglądac? [ONLINE, TV]

Przeczytaj także

Zanim opowiecie się za którąś ze stron, wypada najpierw obejrzeć dokument stacji HBO "Leaving Neverland". Jeśli nie wiecie, gdzie obejrzeć film, spieszymy Wam z pomocą. "Leaving Neverland" możecie obejrzeć na portalu HBO GO. Dokument miał swoją premierę 8 marca 2019 roku i jest podzielony na dwa odcinki. Każdy z nich trwa ok. 2 godzin. Historia, którą opowiadają Panowie, jest wstrząsająca.

Premiera "Leaving Neverland" zbiega się z 10. rocznicą śmierci Michaela Jacksona. Przypomnijmy, że wokalista zmarł 25 czerwca 2009 roku. Film dokumentalny będzie można również obejrzeć na kanale HBO w telewizji. Emisja głośnego dokumentu w telewizji jest zaplanowana na kwiecień 2019 roku.

Leaving Neverland: Dokument o Michaelu Jacksonie

Dużo stacji radiowych po premierze dokumentu postanowiło przestać grać utwory Michaela Jacksona. Rodzina "króla popu" wyraziła swoje oburzenie i uważa obraz za jedno wielkie kłamstwo. Ponadto żąda milionowego odszkodowania od stacji HBO. Jacksonowie powołują się także na umowę, która została zawarta w 1992 roku między prawnikami gwiazdora a stacją HBO, która zawiera klauzulę, według której stacja ma zakaz przedstawiania muzyka w negatywnym świetle.

Zobacz także: >>Radio BBC przestanie grać utwory Michaela Jacksona<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.