„Legion samobójców” na pierwszych plakatach
Robert Skowronski
19.01.2016 16:52
„Legion samobójców” na pierwszych plakatach Fot. WARNER BROS PICTURES / ENOS, CLAY / Album/ East News

Nowe dzieło Davida Ayera trafi na polskie ekrany 12 sierpnia 2016 roku. Zobaczcie plakaty zapowiadające jego „Legion samobójców”.

Stopniowo docierały do nas kolejne informacje dotyczące filmu osadzonego w uniwersum DC Comics i świecie Mrocznego Rycerza. Widzieliśmy fanowskie zdjęcia z planu przedstawiające Jareda Leto, jak i jego ucieczkę przed Batmobilem. W końcu trafił też do nas oficjalny trailer, a teraz udostępniono także plakaty filmu. Zobaczcie jak się prezentują:

Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Scenariusz filmu, autorstwa Davida Ayera („Bogowie ulicy”, „Furia”), ma opowiedzieć historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia.

Jared Leto, który wcieli się w postać Jokera, uważa, że dzieło, jak i jego rola, zaskarbią sobie serca widzów:

Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie – zamkną mnie w pudle po premierze tego filmu.

Aktor porównał też budowanie swojej postaci do „rodzenia przez prącie”. Przyznał, że było to wymagającym zadaniem, ale też wielce satysfakcjonującym:

To zdecydowanie był okres oderwania. W pełni się w to zagłębiłem, była to jednak wyjątkowa okazja i nie jestem sobie w stanie wyobrazić robienia tego w inny sposób. Czystą zabawą było dla mnie bawienie się w te psychologiczne gierki. Jednak rola Jokera była też bardzo bolesna.

Oprócz Jareda Leto w filmie wystąpią także Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Raymond Olubowale (Killer Croc) i Scott Eastwood.

Jak Wam się podobają plakaty do „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.