09.07.2019 15:31

Lekarz medycyny twierdzi, że po ilości przygód seksualnych James Bond musi mieć chlamydię

Według specjalistki z zakresu medycyny, James Bond powinien cierpieć na chorobę weneryczną. Wszystko z powodu wzmożonej aktywności seksualnej z przypadkowymi kobietami.

Plakat do filmu Doktor No
foto: propstore.com/Ferrari Press/East News

Nie ma chyba drugiej tak popularnej fikcyjnej postaci, jak James Bond. Bohater książek Iana Fleminga od 1962 roku jest słynnym bohaterem hollywoodzkich produkcji, w którego wcieliło się wiele gwiazd, między innymi Sean Connery, Pierce Brosnan, Timothy Dalton, Roger Moore, a ostatnimi czasy Daniel Craig. Do popkultury przeszły nie tylko jego niesamowite przygody, elegancki styl ubierania się, zaskakujące gadżety, gust dotyczący samochodów, słynne powiedzonka, a także pociąg do pięknych kobiet. Niestety ta ostatnia cecha Agenta 007 sprawia, że szpieg cierpi na dość nieprzyjemną chorobę weneryczną.

James Bond ma chlamydię?

Jednym ze stałych elementów wszystkich filmów o agencie Jej Królewskiej Mości są tak zwane dziewczyny Bonda - piękne kobiety grane zazwyczaj przez atrakcyjne aktorki i modelki, pełniące różne role w misjach szpiega. W każdym z filmów Bond uwodzi je, co kończy się zazwyczaj w łóżku. Okazuje się, że rozwiązły tryb życia bohatera w prawdziwym świecie doprowadziłby go do złapania chlamydii - bakterii wywołujących chlamydiozę.

Jak podaje serwis Cinemablend, doktor Sarah Jarvis - brytyjska specjalistka z zakresu medycyny w rozmowie z BBC zaleciła Bondowi wizytę u lekarza, ponieważ na 90% jest nosicielem jednej z chorób wenerycznych.

"

Prawdopodobieństwo, że James Bond ma chlamydię, jest niesamowicie wysokie. Jeśli przyszedłby do mojej kliniki, zdecydowanie skierowałabym go na wykonanie badania STI. "

Badanie STI pozwala lekarzom stwierdzić obecność bądź brak w organizmie pacjenta wirusów przenoszonych drogą płciową. Jarvis posłużyła się w swoich przypuszczeniach zwyczajną matematyką i rachunkiem prawdopodobieństwa. W końcu filmy o Bondzie to tylko wycinek jego życia. Skoro w ciągu swoich 24 przygód miał tak dużo partnerek (ponad 50), strach pomyśleć, co agent robi w czasie wolnym. Co najmniej jedna z jego przypadkowych partnerek seksualnych została zakażona wirusem przenoszonym drogą płciową, który przeszedł na agenta z licencją na zabijanie.

Mieszkańcy Cieszyna nie chcą ronda Kaczyńskich. Wolą ronda dziewczyn Bonda. Powstała nawet specjalna strona
Mieszkańcy Cieszyna nie chcą ronda Kaczyńskich. Wolą ronda dziewczyn Bonda. Powstała nawet specjalna strona
Przeczytaj także Mieszkańcy Cieszyna nie chcą ronda Kaczyńskich. Wolą ronda dziewczyn Bonda. Powstała nawet specjalna strona

Czy chcielibyście uprawiać seks z Jamesem Bondem?

"Bond 25" - kiedy premiera?

Czy w najnowszej produkcji o Bondzie, główny bohater będzie zmagał się z problemem bezpiecznego seksu? Nie wykluczone, że będzie to jeden z wątków pobocznych, jednak główna oś fabularna skupi się raczej na ponownym ratowania świata przed złoczyńcą marzącym o zdominowaniu planety. W roli szpiega po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga. Jego przeciwnikiem został Rami Malek. Na razie nie zdradzono, jak będzie brzmiał tytuł produkcji reżyserowanej przez Cary'ego Fukunagę. Premiera filmu odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku.

Zobacz też: "Bond 25": Jedna z gwiazd filmu zrezygnowała z gry po 15 minutach na planie!

Tagi: Duperele James Bond