Wiemy, kogo zagra Leonardo DiCaprio w filmie Quentina Tarantino związanym z sektą Mansona

Natalia Hluzow
15.01.2018 11:52
 Wiemy, kogo zagra Leonardo DiCaprio w filmie Quentina Tarantino związanym z sektą Mansona Fot. Alexandre Meneghini/AP/MXAM118/ Eastnews.pl

Hollywoodzki gwiazdor jest w trakcie finalizowania umowy dotyczącej 9. filmu reżysera.

Magazyn Deadline w ekskluzywnym materiale ogłosił, że Leonardo DiCaprio zgodził się zagrać w nadchodzącym filmie Quentina Tarantino opowiadającym o amerykańskim show-biznesie u schyłku lat 60., na który wpłynie zbrodnia Rodziny Mansona dokonana na Sharon Tate. Jego akcja będzie toczyć się w Los Angeles, a klimat ma być zbliżony do tego, który znamy z najsłynniejszego dzieła reżysera – „Pulp Fiction”. Niezatytułowany jeszcze, 9. film Tarantino ma mieć swoją premierę w 50. rocznicę śmierci żony Romana Polańskiego – 9 sierpnia 2019 roku.

Kogo zagra Dicaprio w filmie Tarantino?

Aktor współpracował już wcześniej z reżyserem przy filmie „Django”, gdzie zagrał Calvina Candiego, bezlitosnego właściciela plantacji „Candyland”. Teraz po 6 latach powraca przed kamerę niepokornego mistrza i ma wcielić się w rolę starzejącego się aktora. Trudno na razie powiedzieć, czy będzie to główny bohater czy jego kumpel i dubler w jednym. Tak czy inaczej, możemy być pewni, że Dicaprio zagra jedną z najważniejszych postaci. Będzie to jego pierwsza rola od czasów oscarowej kreacji w filmie „Zjawa” w 2015 roku.

Obsada 9. filmu Tarantino będzie naprawdę gwiazdorska

Jeśli plany i pragnienia Tarantino się spełnią, poza filmowym Wilkiem z Wall Street na ekranie zobaczymy też jego filmową żonę, Margot Robbie, w roli Sharon Tate, a także Brada Pitta i Toma Cruise’a. Plotka głosi, że reżyser chciałby też pozyskać do obsady Ala Pacino.

Co dalej z filmami Tarantino?

Po ośmiu wspólnych filmach, Tarantino zrezygnował ze współpracy z Harvey’em Weinsteinem na fali oskarżeń o molestowanie seksualne. Najnowszy obraz reżysera wyprodukuje więc Sony. Dziesiąty i (jak dotychczas zapowiadał) ostatni jego film będzie natomiast produkcją wytwórni Paramount, w której ma stworzyć swoją wersję legendarnego Star Treka. Oczywiście tylko dla dorosłych. Czy na tym zakończy swoją błyskotliwą karierę hollywoodzkiego reżysera? Czas pokaże. Tymczasem przed nami jeszcze 2 filmy tego świetnego twórcy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.