"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" była obejrzana więcej razy, niż "Falcon i Zimowy Żołnierz"

23.03.2021 14:08
"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" była obejrzana więcej razy, niż "Falcon i Zimowy Żołnierz" Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

"Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" zadebiutowała dzień przed "Falconem i Zimowym Żołnierzem" i według analityków wygrała oglądalnością z serialem Disney+.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera pobiła oglądalnością Falcona i Zimowego Żołnierza

Jak podaje The Hollywood Reporter, "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" (powołując się na agregator oglądalności Samba TV) pobiła oglądalnością "Falcona i Zimowego Żołnierza", czyli nowy serial Marvela od Disney+.

Polecamy

Trzeci weekend marca 2021 roku był wyjątkowy dla nerdów, geeków i fanów produkcji o superbohaterach. Dzień po dniu zadebiutowały bowiem dwie bardzo wyczekiwane produkcje - osławiona i niemalże legendarna "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", a także drugi aktorski serial Marvel Studios, "Falcon i Zimowy Żołnierz". Wygląda na to, że obydwa dzieła szły ze sobą łeb w łeb, jeśli chodzi o oglądalność. 

Disney poinformował, że "Falcon i Zimowy Żołnierz" stał się najczęściej oglądaną premierą w historii Disney+. WarnerMedia na razie nie poinformowało o tym, jakie wyniki wykręciła "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera", ale jak podaje Rick Porter z The Hollywood Reporter (na podstawie badań Samba TV), to właśnie produkcja DC wygrała ten wyścig.

Polecamy

Różnica była jednak minimalna - serial Marvela miało obejrzeć 1,7 miliona ludzi, natomiast film DC zanotował wynik 1,8 miliona. Warto zauważyć, że jest to wynik jedynie z amerykańskich domostw:

Plus - "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" miała jeden dzień przewagi nad "Falconem i Zimowym Żołnierzem", definitywnie ma wpływ na wyniki (chyba, że te, które podane są wyżej, odnoszą się do okresu 19-21 marca - tego niestety Porter nie doprecyzował). Poza tym, serial Disney+ będzie przykuwał stałą liczbę osób przez przynajmniej 6 tygodni, więc w ogólnym rozrachunku to raczej Disney+ wygra ten "pojedynek".

Film DC zadebiutował na HBO GO 18 marca 2021 roku. Nowe odcinki "Falcona i Zimowego Żołnierza" będą debiutowały w ciągu kolejnych pięciu tygodni w piątki.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.