Liv Tyler zagra główną rolę w reboocie „Laleczki Chucky”?

Sergiusz Kurczuk
27.07.2018 12:30
Liv Tyler zagra główną rolę w reboocie „Laleczki Chucky”? Fot. kadry z filmów The Incredible Hulk i Laleczka Chucky

Producenci filmu „To” ogłosili, że niebawem powstanie reboot „Laleczki Chucky”. Studio MGM chce żeby w głównej roli wystąpiła Liv Tyler. 

Po roku 2017 horrory zaczynają przeżywać odrodzenie. Wszystko dzięki sukcesom takich filmów grozy jak „Uciekaj!” i „To”. Producenci adaptacji słynnej książki Stephena Kinga postanowili wziąć na warsztat popularny slasher z lat 80. - serię „Laleczka Chucky”. Wkrótce zobaczymy reboot filmu o duchu mordercy, który wszedł w ciało niewinnie wyglądającej lalki. Co ciekawe twórca oryginalnej serii Don Mancini pracuje obecnie nad kontynuacją krwawych przygód Chucky'ego tworząc serial telewizyjny. Jedną z gwiazd rebootu ma być Liv Tyler.

Reboot „Laleczki Chucky” z Liv Tyler?

Do tej pory nie wiele wiadomo o nowej wersji horroru o morderczej zabawce. Portal Collider donosi, że film ma się różnić od oryginalnej historii. Z Chuckym zmagać się będzie grupka dzieciaków, przypominająca bohaterów „Stranger Things”. Tytułowy stwór nie będzie jednak tradycyjną lalką, ale zaawansowaną technologicznie zabawką, która sterroryzuje antagonistów. Według The Hashtag Show studio MGM jest zainteresowane angażem Liv Tyler. Aktorka miałaby się wcielić w Karen - matkę jednego z dzieciaków, chłopca imieniem Andy.

Na razie to jedynie plotka, ale portal dotarł w przeszłości do castingowych informacji, które okazały się prawdą, między innymi w przypadku nowego „Spawna” z Jamiem Foxxem, a konkretnie rolą w filmie Jeremy'ego Rennera. Reżyserem nowej wersji „Laleczki Chucky” został Lars Klevberg. Za scenariusz odpowie Tyler Burton Smith. Produkcją zajmą się David Katzenberg i Seth Grahame-Smith, natomiast producentem wykonawczym będzie Aaron Schmidt. Nie wiadomo jeszcze, kiedy reboot „Laleczki Chucky” trafi do kin. Potwierdzono jedynie, że plan zdjęciowy ruszy we wrześniu 2018 roku w Vancouver. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.