Łobuz kocha najbardziej, czyli Patryk Vega z nowym hitem. Oto pełny zwiastun "Bad Boy"

27.12.2019 12:44
Łobuz kocha najbardziej, czyli Patryk Vega z nowym hitem. Oto pełny zwiastun "Bad Boy" Fot. materiały prasowe/ Marcin Goleń

Patryk Vega uraczył nas pełnym zwiastunem swojego najnowszego filmu. Tym razem rzecz dotyczyć będzie patologii w środowisku piłkarskim. Poznaliśmy też datę premiery.

Powiązania mafijne, zastraszanie, agresja, ustawianie rozgrywek - całe to patologiczne oblicze polskiej piłki nożnej zobaczymy w najnowszej produkcji Patryka Vegi. W sieci ukazał się właśnie pełny zwiastun filmu "Bad Boy". Poznaliśmy również datę premiery i szczegóły fabularne.

"Bad Boy" - zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Zwiastun filmu "Bad Boy" prezentuje się następująco:

Patologię, jaka zżera od środka piłkarskie środowisko, poznamy za sprawą trójki głównych bohaterów. Piotr (Maciej Stuhr) to doświadczony policjant, który obrał w życiu zupełnie odmienną ścieżkę od tej, którą podążył jego młodszy brat (Antoni Królikowski). Dla Pawła napady, kradzieże i narkotyki to chleb powszedni. Ola (Katarzyna Zawadzka) to zdolna pani adwokat, a od niedawna dziewczyna Piotra. Gdy Ola pozna jednak Pawła i przesiąknie jego stylem życia, stanie przed ciężkim życiowym wyborem - lojalnością wobec partnera i rodzącym się uczuciem do jego brata.

Przeczytaj także

Trójkąt miłosny to jednak nie wszystko, co zaserwuje nam Patryk Vega. Powiązania Pawła z Twardym - bossem kibicowskiego gangu - skończą się dla niego odsiadką. Piotr z Olą postarają się wyciągnąć go z więzienia. Znajduje się on jednak na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska).

"Bad Boy" - premiera i obsada

"Bad Boy" ukaże się już 21 lutego 2020 roku. W filmie wystąpili Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka, Zbigniew Zamachowski oraz zawodnicy polskiej reprezentacji piłki nożnej - Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Zobacz też: Ile zarabiają statyści u Vegi? 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.