„Logan” w zwiastunie z polskim dubbingiem

Robert Skowronski
27.01.2017 15:19
„Logan” w zwiastunie z polskim dubbingiem

Jak to często z polskim dubbingiem bywa, efekt końcowy jest trochę komiczny. Posłuchajcie jak w takiej wersji wypadł „Logan”.

Obraz Jamesa Mangolda trafi do naszych kin w dwóch wersjach językowych - W tej oryginalnej i tej w języku Mickiewicza. O „Loganie” made in USA mogliśmy się przekonać poprzez udostępniony zwiastun, teraz możemy także sprawdzić opcję z naszego podwórka, za którą odpowiedzialne jest studio Sonica.

W udostępnionym wideo Jerzy Dominik przemawia jako Charles Xavier. Jako Wolverine ponownie Krzysztof Banaszyk, który podkłada głos pod Hugh Jackmana w dubbingowanych filmach z jego udziałem. Zamiast Boyda Holbrooka wcielającego się w Donalda Pierce’a usłyszymy Tomasza Błasiaka.

I nie byłoby nic dziwnego w tym, że doczekamy się „Logana” w polskiej wersji językowej, gdyby nie to, że film otrzymał w Stanach Zjednoczonych kategorię wiekową R. Oznacza to tyle, że dzieciaki nie będą miały wstępu na salę kinową. Zatem obraz, który już u podstaw zakwalifikowany został jako ten dla dojrzalszych widzów, będzie miał polski dubbing...

Sprawdźcie jak wypadł:

Film trafi do kin 3 marca 2017 roku - wcześniej zostanie zaprezentowany na festiwalu Berlinale. Całość będzie oparta na komiksie „Wolverine: Old Man Logan”. Zobaczymy więc tytułowego X-Mena jako starzejącego się alkoholika, który zaczyna tracić moc samouzdrawiania. Logan czuje się zagubiony w świecie, w którym zaczyna brakować mutantów, a ci którzy zostali przy życiu wegetują na marginesie społeczeństwa. Mentor Wolverine'a, Charles Xavier, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Scenariusz napisał David James Kelly, a w obsadzie oprócz Jackmana znaleźli się m.in. Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal, Patrick Stewart oraz Elizabeth Rodriguez. Ma to być ostatni obraz o Rosomaku z udziałem Jackmana.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.