17.10.2018 15:12

Loki kontra Scarlet Witch. Kto wygrałby pojedynek? Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen odpowiedzieli

Podczas Ace Comic Con Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen zostali zapytani kto wygrałby pojedynek Loki kontra Scarlet Witch. Co odpowiedziały gwiazdy „Avengers”?

Loki kontra Scarlet Witch. Kto wygrałby pojedynek? Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen odpowiedzieli
foto: materiały promocyjne

Fani komiksów niejednokrotnie zadawali sobie pytania dotyczące ulubionych superbohaterów. Kto jest szybszy - Superman czy Flash?, Który mutant z uniwersum Marvela jest najpotężniejszy? Kto wygrałby hipotetyczny pojedynek. Podczas Ace Comic Con 2018 padło pytanie w tym stylu w kierunku gwiazd obsady serii „Avengers”. Gośćmi panelu byli Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen, którzy wcielają się w Lokiego i Scarlet Witch. Jak odpowiedzieli aktorzy? 

„Avengers” - Loki kontra Scarlet Witch - kto wygrałby pojedynek?

Chociaż zarówno Hiddleston, jak i Olsen wystąpili w wielu produkcjach Marvel Studios, widzowie do tej pory nie widzieli pojedynku między bohaterami posługującymi się magią. Oboje posiadają moce, które przewyższają większość superhoerosów występujących w MCU. Ich starcie byłoby niezwykle zjawiskowe i mógłby się zakończyć tragicznie dla całego wszechświata. Moce Wandy bazują na włóczni, którą odebrano Lokiemu. Mieścił się w niej jeden z Kamieni Nieskończoności. Jak donosi serwis CBR.com, gwiazdy gościły na konwencie z powodu udziału w filmie biograficznym o Hanku Williamsie „I Saw the Light”, ale stworzono również panel zatytułowany The Trickster and the Witch, podczas którego fani mogli zadać pytania związane z filmami o „Avengers”. To właśnie wtedy zapytano o pojedynek bohaterów. Co odpowiedzieli aktorzy? 

"

Rzecz w tym, że kiedy odrabiałem swoją pracę domową na temat Wandy, byłem zafascynowany, że włócznia spowodowała, że Wanda stała się Scarlet Witch. Chodzi mi o to, że w przypadku Scarlet Witch jeden Kamieni Nieskończoności jest jakby częścią jej istnienia, a Loki był jedyną postacią, która dzierżyła Kamień Nieskończoności. Tylko że on jest bogiem. "

Hiddleston zasugerował więc, że Scarlet Witch mogłaby mieć przewagę w pojedynku z Lokim. Olsen dodała jedynie, że na razie nie wie, czy w przyszłości zobaczymy walkę pomiędzy tymi dwoma bohaterami. Prawdopodobnie odniosła się do informacji, według których Disney potwierdził, że w przyszłości zobaczymy mini serial poświęcony Lokiemu i Scarlet Witch

„Avengers 4” - kiedy premiera?

Czy Loki i Scarlet Witch powrócą w 4. części „Avengers”? Na razie nie wiadomo. Brat Thora został zamordowany przez Thanosa na początku „Infinity War”. Natomiast Scarlet Witch rozpłynęła się w powietrzu wraz z wieloma superbohaterami wymazanymi z istnienia przez Szalonego Tytana. Czy postacie rzeczywiście zginęły? Dowiemy się 25 kwietnia 2018 roku, kiedy film „Avengers 4” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Avengers Tom Hiddleston Loki Elizabeth Olsen Scarlet Witch