23.12.2019 14:37

"Loki" - zdjęcie Toma Hiddlestona potwierdza, że ruszyły prace nad serialem Marvela

Tom Hiddleston podzielił się zdjęciem, które potwierdza, że ruszyły prace nad serialem Marvel Studios "Loki". Kiedy brat Thora powróci z nowymi przygodami?

Avengers: Endgame
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Chociaż Loki zginął z ręki Thanosa w "Avengers: Infinity War", MCU jest wzorowane na komiksach Marvela, w którym naprawdę martwy jest chyba tylko wujek Ben. Z tego powodu już za jakiś czas Tom Hiddleston powróci do roli boga kłamstw we własnym serialu pod tytułem "Loki". Aktor potwierdził, że właśnie ruszyły prace nad nadchodzącym tytułem Disney+

"Loki" - Tom Hiddleston potwierdza prace nad serialem Marvela

O tym, że Loki dostanie własny serial Marvela wiadomo już od kilku miesięcy, jednak tytuł zadebiutuje dopiero za kilkanaście miesięcy. Kiedy na planach "WandaVision" i "Falcon and the Winter Soldier" praca wre od kilku tygodni, w przypadku "Lokiego" wszystko idzie nieco wolniej.

Spider-Man: Far From Home
Spider-Man: Far From Home
Przeczytaj także "WandaVision": zdjęcia z planu serialu potwierdzają, że zobaczymy następców organizacji S.H.I.E.L.D.

Na Instagramie odtwórcy brata Thora pojawiło się jednak zdjęcie zdradzające, że twórcy weszli w fazę preprodukcji. Aktor zamieścił w mediach społecznościowych fotkę, na której zaprezentował ekipę pracującą nad "Lokim". 

"

Team Loki. Przygotowania oficjalnie się rozpoczęły! Do zobaczenia w Nowym Roku. "

Wśród osób znajdujących się na powyższej fotografii są reżyserka serialu Kate Herron oraz producent Kevin Wright. Ze zdjęcia wynika, że twórcy spotkali się z gwiazdorem by omówić szczegóły przed rozpoczęciem zdjęć do "Lokiego". Opis Hiddlestona sugeruje, że plan zdjęciowy rozpocznie się na początku 2020 roku. Aktor nie zdradził jednak żadnych konkretów. 

Tom Hiddleston
Tom Hiddleston
Przeczytaj także "Loki" - Tom Hiddleston obiecał, że serial odpowie na wszystkie pytania fanów

"Loki" - kiedy premiera?

O samym serialu wiadomo na razie nie wiele. Potwierdzono, że oprócz Hiddlestona w obsadzie zobaczymy Sophię Di Martino, która według fanów ma się wcielić w żeńską wersję głównego bohatera. Loki po raz ostatni pojawił się w "Avengers: Endgame". Była to wersja postaci z roku 2012, czyli z okresu pierwszej części "Avengers". Tej wersji brata Thora udało się wykraść Tesseract i uciec podczas zamieszania wywołanego przez podróżujących w czasie superbohaterów. Prawdopodobnie będziemy śledzić losy Lokiego podróżującego za pośrednictwem jednego z Kamieni Nieskończoności. Serial "Loki" ma trafić na Disney+ wiosną 2021 roku.

Sophia Di Martino
Sophia Di Martino
Przeczytaj także "Loki" - do obsady serialu dołączyła Sophia Di Martino. Czy brat Thora zmieni płeć?

Zobacz też: "Falcon and the Winter Soldier" - w serialu Marvela zadebiutuje nowy Bucky 

Tagi: News Tom Hiddleston Marvel Loki Disney Plus